761 - 780 av 1 198
1...383940...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2021

Klubbad för

Kaffeskedar 3st, S830 42,8g 130mm, modell: Birgitta

Utrop: 275 kr

Kaffeskedar 8st, S800, 90,2g 107mm, modell: Svensk

Utrop: 600 kr

1st Ljusstake Specktrum, höjd: 13cm, grön

425 kr

Utrop: 200 kr

1st Ljusstake Specktrum, höjd: 13cm, blå

500 kr

Utrop: 200 kr

Kruka, Skultuna, Spike Flower Maria Nilsdotter, höjd: 11,5cm, repig

375 kr

Utrop: 300 kr

Armring S925 39,5g Ø5,2cm, öppen modell, skadad

Utrop: 300 kr

Armring S925 58,8g Ø6,5cm, öppen modell, bucklig

375 kr

Utrop: 450 kr

Frank Björklund (f.1960) litografi, "Galghumor", signerad, 41/99, 51x36, skadad ram. Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34 Stockholm.

950 kr

Utrop: 1 000 kr

Ölglas 1st, Lasse Åberg, modell: Plumpmus, höjd: 22,5cm, i originalkartong

50 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas 1st, Lasse Åberg, modell: Sötmus, höjd: 22,5cm, i originalkartong

50 kr

Utrop: 75 kr

Ölglas 1st, Lasse Åberg, modell: Glad mus, höjd: 22,5cm, i originalkartong

50 kr

Utrop: 75 kr

Konjakglas, 2st, Duka, design: Gala, höjd: 13,5cm, i originalkartong

Utrop: 100 kr

Vinglas, 3st, Orrefors, design: Intermezzo, höjd: 21,5cm, i originalkartong

200 kr

Utrop: 250 kr

Champagneglas 4st, Orrefors, design: Intermezzo Satin, höjd: 25cm, i originalkartong

475 kr

Utrop: 375 kr

Kedja Pansar S925 41,1g, längd: 51cm, bredd: 6mm

600 kr

Utrop: 750 kr

Parti silver S813 32,1g, graverat

Utrop: 225 kr

Ring S830 3,5g, Ø18, med sten

Utrop: 50 kr

Hänge S835 våg, 2,4g, höjd: 35mm, bredd: 25mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver S835 5,1g, skadat

50 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S830 flygplan, 1,4g, höjd: 24mm, bredd: 18mm, förgylld

50 kr

Utrop: 75 kr