Avslutad | Pant – Tisdag 17 augusti 2021
Klubbad för
Frank Björklund (f.1960) litografi, "Galghumor", signerad, 41/99, 51x36, skadad ram. Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34 Stockholm.