Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021
Klubbad för
Cigarettetui S935 124,1g 80x98mm med svart sten och elefanter, bucklor och repor finns
Bordsknivar 2st S830 180,9g ca:255mm, Jernbolaget Eskilstuna, med blad i rostfritt stål, samt monogram