101 - 120 av 1 443
1...567...73 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 augusti 2021

Klubbad för

Cigarettetui S935 124,1g 80x98mm med svart sten och elefanter, bucklor och repor finns

750 kr

Utrop: 900 kr

Ljusstakar S813 190,1g höjd: ca8cm

Utrop: 600 kr

Bägare S813 81,6g höjd: ca10cm, förgylld insida, graverad på undersida

Utrop: 550 kr

Bordsknivar 2st S830 180,9g ca:255mm, Jernbolaget Eskilstuna, med blad i rostfritt stål, samt monogram

Utrop: 600 kr

Bordskniv S830 59,8g ca242mm med blad i rostfritt stål

Utrop: 225 kr

Ljusstakar ett par S830 brv:223,1g höjd: ca70mm, fyllda, med en buckla på ena foten

Utrop: 750 kr

Ljusstake S830 brv:157,8g höjd: ca6cm med fylld botten

Utrop: 550 kr

Ljusstake S830 111,8g höjd: ca7,5cm med fylld botten, signerad WK

Utrop: 500 kr

Ljusstake S830 brv:109,4g höjd: ca7cm med fylld botten och limrester

Utrop: 500 kr

Ljusstake S830 brv:106,8g höjd: ca7cm, med fylld botten

Utrop: 375 kr

Pokaler 5st S830 439,8g olika storlekar, graverade

Utrop: 2 900 kr

Supkopp S830 25,3g Stockholms tandläkarförening, graverad

Utrop: 200 kr

Sked S830 40,4g 155mm förgylld med svart dekor

225 kr

Utrop: 275 kr

Mjölkkanna S835 96,3g höjd: ca8cm bucklor finns

Utrop: 650 kr

Vas S835 brv:60,9g höjd: ca23cm, med fylld sprucken botten

Utrop: 350 kr

Vas S830 137,6g höjd: ca17cm

Utrop: 900 kr

Vas S830 65,3g höjd: ca15,5cm GAB design: Ainar Axelsson, med något skev toppdel

Utrop: 425 kr

Vas S835 51g höjd: ca15cm

Utrop: 350 kr

Ljusstake S830 110,7g höjd: 135mm graverad och monogram

Utrop: 750 kr

Pokaler 3st S830 137,2g olika storlekar, graverade

Utrop: 900 kr