1561 - 1573 av 1 573
1...777879 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 juli 2021

Klubbad för

Gafflar 2st S830 99,3g 194mm, modell: Rosenholm, matgafflar

550 kr

Utrop: 700 kr

Skedar 2st S830 110,4g 197mm, modell: Rosenholm, matskedar

600 kr

Utrop: 750 kr

Såssked S830 52,2g 176mm, modell: Rosenholm

400 kr

Utrop: 350 kr

Sillgaffel S830 28,2g 179mm, modell: Rosenholm

250 kr

Utrop: 200 kr

Kniv S830 64,2g 203mm, modell: Rosenholm, blad i rostfritt

175 kr

Utrop: 225 kr

Spade S830 31,1g 148mm, modell: Rosenholm

275 kr

Utrop: 225 kr

Skedar 4st S830 60,4g gravyr, varierande längd

325 kr

Utrop: 400 kr

Motorola, Moto g9 play, 64gb, mnr: XT2083-3, snr: ZY327N5S5Q, imeinr:355541111026773, laddare, kartong, manual, repig skärm, systemåterställd

550 kr

Utrop: 500 kr

Motorola, one action, 125gb, mnr: XT2013-2, imeinr: 354146103435239, snr: ZY326WZNFW, laddare, kartong, manual, repig skärm/baksida, systemåterställd

750 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g, med stenar

550 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 6,2g Ø17 med diamant 1xca0,53ct

Utrop: 9 500 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, Link, Ø33mm, quartz, datum, stål, box, rnr: CJF1314, snr: NQ5385, diamantindex & krans, en diamant med inneslutning, extra länkbitar

Utrop: 18 000 kr

Rolex, OP Datejust, herrur, Ø41mm, stål/guld, automat, datum, safirglas, jubileelänk, viklås, rnr: 126333, snr: W54760H1, cert-18 (Nymans ur), box, kartong (skadad), tag, stötskador på bezel, bruksslitage repor armband & boett

98 000 kr

Utrop: 118 000 kr