101 - 120 av 1 091
1...567...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2021

Klubbad för

Parti silver S800, 65,8g, gravyr

Utrop: 425 kr

Vas, modell Thalia, design Lisa Larson, Gustavsberg, höjd ca 25cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Vas, Rörstrand, signerad APL, höjd ca 29cm, naggad

100 kr

Utrop: 125 kr

Tissot Seastar Powematic 80, refnr: T120407A, serienr: 4UF0XSR75, automatisk, safirglas, 43mm, stållänk, 20cm, bruksslitage, box

2 300 kr

Utrop: 2 400 kr

Omega Constellation, safirglas, 25mm, datum, quartz, stållänk, 15cm, sernr: 6104/469 (på viklås), bruksslitage, fungerar ej

Utrop: 3 600 kr

Klockor Calvin Klein

Calvin Klein City Watch, serienr:K2G27100, quartz (batteribyte krävs), datum, safirglas, 43mm, kronograf, stållänk, 20cm

Utrop: 750 kr

Longines Conquest, refnr: 37004, serienr: 42899840, safirglas, 41mm, stållänk, 18cm, extra länkbitar, quartz, cert -15, manual, box, ytterkartong, eventuellt i behov av service

Utrop: 4 500 kr

Huawei MediaPad M5 Lite 32GB, modell: BAH2-W19, serienr: 2DKNU19A13100141, bruksslitage, Lösenord: 705070, saknar laddare, Originalkvitto, Kartong (defekt)

Utrop: 800 kr

Akustisk gitarr Washburn, Made in China, sernr: CC120500026, modell: WD15S nat, bruksslitage, mjukt fodral

750 kr

Utrop: 900 kr

Skål Orrefors, modell Orion, höjd 19cm bredd 26cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Pansar 18K, 2,4g, 38,5cm

Utrop: 1 500 kr

Hänge med sten 18K, 0,5g, 1,5cm (inkl ögla)

Utrop: 350 kr

Certina 18K, manuell, plastglas, Ø33mm, läderarmband, gravyr, bruksslitage

3 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Figurin "Murre Maxi", signerad "Lisa Larson K-Studion Gustavsberg", höjd ca 36cm

2 600 kr

Utrop: 3 000 kr

Vas Iittala, modell "Alpina", design Tapio Wirkkala, höjd ca 15cm

Utrop: 75 kr

Skålar 2st Iittala, modell "Ultima Thule", Ø10cm

75 kr

Utrop: 75 kr

75 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstakar 6st Iittala, modell "Festivo", höjd ca7-24cm, 1 ljusstake skadad

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 2,3g Ø17 med diamanter 5xca0,02ct

Utrop: 1 700 kr

Örhängen ett par 14K tvåfärgade 1,5g med stenar

Utrop: 550 kr