Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2021
Assietter, 6st, Arthur Percy , Gefle, "Menuett", benvita med gulddekor, Ø19cm, vissa med krackeleringar och smärre missfärgningar
Fruktfat Arthur Percy , Gefle, "Menuett", benvitt med gulddekor, Ø25cm,lättare slitage
Grogglas, 3st, Nils Landberg (1907-1991), "Illusion", Orrefors Sandvik, formgivna 1957, höjd ca 15cm
Congnacglas, 3st, Nils Landberg (1907-1991), "Illusion", Orrefors Sandvik, formgivna 1957, höjd ca 16cm
Whiskeyglas, 3st, Nils Landberg (1907-1991), "Illusion", Orrefors Sandvik, formgivna 1957, höjd ca 9cm
Laptop, Acer, Aspire V3-371-35XP, 128GB, Intel Core i3, 8GB RAM, snr:43807502066, med laddare, återställd
Champion, Jet Sport, herrur, 42mm, stål, quartz, datum, armband stål tvåfärgat, ref: C2991
Klockor Pulsar
Pulsar, Solar, Chronograph, herrur, stål, 42mm, quartz, kronograf, datum, läderband, snr: 842135, ref: VR42-X010, repor baksida boett
Klockor Casio
Casio, G-Shock, MT-G B1000, herrur, 44mm, svart stål, gummiband, snr: 181135A0562 med box och manual