661 - 680 av 1 091
1...333435...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2021

Klubbad för

Skulptur, lila samt transparent glas, Höjd 35cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Vas, Gränna Glasbruk AB, munblåst, opak och transparent glas, Höjd 20cm

Utrop: 75 kr

Vas, munblåst, opakt och transparent glas , Höjd 18cm

50 kr

Utrop: 100 kr

Ljusstake, metall, trearmad, stort slitage

Utrop: 50 kr

Assietter, 6st, Arthur Percy , Gefle, "Menuett", benvita med gulddekor, Ø19cm, vissa med krackeleringar och smärre missfärgningar

Utrop: 150 kr

Utrop: 150 kr

Fruktfat Arthur Percy , Gefle, "Menuett", benvitt med gulddekor, Ø25cm,lättare slitage

100 kr

Utrop: 150 kr

Fiskfat, Rosenthal, Classic Rose Collection, vitt med blå bård, Längd 61cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Grogglas, 3st, Nils Landberg (1907-1991), "Illusion", Orrefors Sandvik, formgivna 1957, höjd ca 15cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Congnacglas, 3st, Nils Landberg (1907-1991), "Illusion", Orrefors Sandvik, formgivna 1957, höjd ca 16cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Whiskeyglas, 3st, Nils Landberg (1907-1991), "Illusion", Orrefors Sandvik, formgivna 1957, höjd ca 9cm

175 kr

Utrop: 150 kr

Karaff med knopp, Nils Landberg (1907-1991), "Illusion", Orrefors, höjd ca 29cm

325 kr

Utrop: 150 kr

Glasskål, Orrefors, höjd ca 8cm, repig

25 kr

Utrop: 50 kr

Glasvas, Orrefors, höjd ca 12cm, repig

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S800 487g, defekt, udda, graverat, en del stämplat Hessenberg, Tyskland

Utrop: 3 300 kr

Laptop, Acer, Aspire V3-371-35XP, 128GB, Intel Core i3, 8GB RAM, snr:43807502066, med laddare, återställd

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Champion, Jet Sport, herrur, 42mm, stål, quartz, datum, armband stål tvåfärgat, ref: C2991

325 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Pulsar

Pulsar, Solar, Chronograph, herrur, stål, 42mm, quartz, kronograf, datum, läderband, snr: 842135, ref: VR42-X010, repor baksida boett

375 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Casio

Casio, G-Shock, MT-G B1000, herrur, 44mm, svart stål, gummiband, snr: 181135A0562 med box och manual

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Klockor Casio

Casio, G-Shock, MT-G B1000, herrur, 44mm, svart stål, safirglas, rött gummiband, snr: 181151A0082, med box

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr