Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2021
Klubbad för
Lars Tunebo (1962- ), Serigrafi "Babar", signerad Lars, nr 144/250, bladmått ca 46x39cm, svart skadad ram. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20
Lasse Åberg (1940- ), Grafiskt blad, "Skruvboll …" Signerad, numrerad 53/250, bladmått ca 43x34cm i vit ram. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20
Kläder Övrigt
Scarves ,YSL, vintage, 100 % siden, ca 78x78 cm i dustbag Acne studios (liten fläck dustbag)
Rolex Datejust Oyster Perpetual, damur, 36mm, stål/roseguld, datum, automatisk, rosa urtavla, Ref nr 116201, snr:243M18T9, Oysterlänk stål/roseguld ,extra länkbit, box, ej cert