621 - 640 av 1 091
1...313233...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juli 2021

Klubbad för

Lars Tunebo (1962- ), Serigrafi "Babar", signerad Lars, nr 144/250, bladmått ca 46x39cm, svart skadad ram. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

750 kr

Utrop: 1 500 kr

Lasse Åberg (1940- ), Grafiskt blad, "Skruvboll …" Signerad, numrerad 53/250, bladmått ca 43x34cm i vit ram. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20

600 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 16,4g graverat

Utrop: 7 000 kr

Ring 23K 4,8g graverat

Utrop: 2 100 kr

Ring 20K 6,1g med sten graverad

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Kläder Övrigt

Scarves ,YSL, vintage, 100 % siden, ca 78x78 cm i dustbag Acne studios (liten fläck dustbag)

650 kr

Utrop: 800 kr

Rolex Datejust Oyster Perpetual, damur, 36mm, stål/roseguld, datum, automatisk, rosa urtavla, Ref nr 116201, snr:243M18T9, Oysterlänk stål/roseguld ,extra länkbit, box, ej cert

67 000 kr

Utrop: 65 000 kr

Hänge 14K 3,2g med röda stenar

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par 14K 1,2g med röda stenar

600 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen ett par 2g 18K i vitguld med stenar och pärlor

Utrop: 1 100 kr

Örhängen ett par 2,5g 18K med stenar

Utrop: 1 400 kr

Ring 14K 3,7g Ø17 med blå sten

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 2,6g

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 2,8g Ø19, med diamanter 5xca0,02ct

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 4,8g Ø17 med stenar

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 5,1g Ø17

Utrop: 3 300 kr

Parti guld 18K 37,7g graverat, defekt

Utrop: 16 200 kr

Kedja, Fiskben 18K 29,0g 56,5cm, skadad länk

Utrop: 12 400 kr

Ring, 18K 1g Ø18½ med sten

Utrop: 600 kr

Ring, 18K 0,5g Ø19½

375 kr

Utrop: 350 kr