Olma Damur S830 brv: 34,5g manuell 25mm längd 18cm repig bruksslitage
Utrop: 200 kr
Brosch 18K 3,5g med pärla, nål i stål, skadad
Utrop: 1 200 kr
Kedja 18K 2,8g defekt
Ring 18K 5g skev med sten
Utrop: 2 200 kr
Örhängen ett par 18K 2,4g olika stoppers
Utrop: 1 600 kr
Parti guld 18K 17,1g med stenar
Utrop: 7 400 kr
Ring 18K 3,2g Ø17¼ med pärla skadad
Ring 18K 3,8g Ø17¾ med diamanter 3xca0,02ct
Utrop: 2 600 kr
Parti guld 18K 2g defekt
Utrop: 850 kr
Stoppers 2st 18K 0,3g
Utrop: 125 kr
Klockkedja 18K 12,5g 42,5cm B:2mm stavar, små bucklor
Utrop: 5 400 kr
Ring 18K 2,4g Ø18¼ med sten
Parti guld 14K 2,8g defekt
Utrop: 900 kr
Parti guld 18K 3,7g defekt med stenar
Parti guld 18K 5,9g graverade, defekt
Ring 18K 4,2g Ø17¼ med 8 pärlor
Utrop: 1 000 kr
Enstensring P950 3,6g Ø15½ med diamant 1xca0,31ct enligt gravyr
Utrop: 3 000 kr
Parti guld 18K 9,8g graverat defekt
Utrop: 4 200 kr
Ring 18K 15g Ø18¾ design Efva Attling, graverad
Utrop: 6 500 kr
Parti guld 18K 10,6g graverade, med stenar, saknas sten
Utrop: 4 500 kr
Tisdag 20 jul 2021