101 - 120 av 1 205
1...567...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 juli 2021

Klubbad för

Ring 18K 3,1g Ø17¼ vitguld med diamanter 4xca0,07ct 1xca0,08ct

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 3,4g Ø17¼ vitguld med diamanter 4xca0,05ct 1xca0,06ct

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K 3,6g Ø17½ vitguld med diamanter 5xca0,10ct

3 400 kr

Utrop: 4 100 kr

Breitling Chronomat, Chronometre, herrur, refnr B13352, snr 443619, stål/guld, automat, kronograf, datum, pilotlänk i stål/guld (repig), Ø39mm, safirglas, med cert Bergströms Ur maj-04,manual,kronometercertifikat,box något defekt,ytterkartong något trasig

22 500 kr

Utrop: 23 000 kr

Matskedar S830 449g 12st 180mm modell: Disa, med monogram, i tygetui

Utrop: 3 000 kr

Förrättsknivar S830 305,5g 6st 178mm med blad i rostfritt stål, i etui något defekt

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband Pansar S925 25,3g 17,5cm bredd: 7mm

Utrop: 200 kr

Armband Pansar S925 24,5g 20cm bredd: 8mm

150 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstakar S830 400,2g höjd: 178mm, fylld botten

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Skål S925 335,6g Ø13cm

Utrop: 2 600 kr

Supkoppar på fot S830 201,9g 4st höjd: 106mm, förgylld insida

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Tesked S830 20g 1st 153mm modell: Gammal Fransk

Utrop: 125 kr

Drinkpinnar S925 18,3g 3st 197mm något buckliga

125 kr

Utrop: 150 kr

Supkopp S830 16,5g höjd: 5cm

Utrop: 125 kr

Servettring S830 11,6g Ø5cm med monogram

75 kr

Utrop: 100 kr

Knivstöd S830 29,5g 2st höjd: 54mm signerade Jerkeman

175 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar S830 46,3g 3st 122mm modell: Haga

Utrop: 300 kr

Moccaskedar S830 33,3g 3st 107-110mm varav en med emalj

Utrop: 225 kr

Lock S830 148,2g 162x91mm graverat

Utrop: 1 000 kr

Olivgaffel S830 5,6g 1st 99mm

Utrop: 50 kr