Avslutad | Pant – Tisdag 6 juli 2021
Klubbad för
Longines Grande classique 24mm L4 241 0 snr36447589 quartz pärlemortavla diakrans viklås i box med ytterkartong
Breitling 2311 33mm manuell naggat glas krona ej orginal 60-talet med läderarmband