Avslutad | Fashionabla – Torsdag 19 augusti 2021
ARMRING, HERMÈS, lackat trä, vinröd, gråblå, grön insida, stl S, 6,5cm i diameter, smyckespåse, originalask.
VÄSKA, CHANEL, PST, cremefärgat quiltat kaviarläder, silverfärgade beslag, 24x23x8 cm, hologrammärkt 12727138, cert, dustbag. Färgskiftningar.
SOLGLASÖGON, LOUIS VUITTON, Party Sunglasses, Z0194, 60 11, guldfärgade bågar, silverfärgade glas, nitar, etui, lite repor.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, emelie Wallet, monogram canvas, orange, 19x10cm, från 2014, slitage, knapp saknas,
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, Oblique mono gram, marin, 27x18cm, mörkant i färgen.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, scotchgrain, svart, brunt läder, 27x24x11cm, sliatge på hörn samt handtag.
Accessoarer Bälten
BÄLTE/COLLIER, CHANEL, Blanc, imitatoinspärlor, guldfägat spänne, längd 80cm, smyckespåse, originalask, pärlorna har tappat färg.
VÄSKA, CHANEL, Camera Diagonal, Serie 21, gråmetallic quiltat skinn, silverfärgade beslag, 27x19x8cm, hologrammärk 21619981, dustbag.
VÄSKA, BALENCIAGA, City, brown age, brunt skinn, guldfärgade detaljer, 25x35x25cm, avtagbar axelrem, dustbag, visst bruksslitage.