421 - 440 av 863
1...212223...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 juni 2021

Klubbad för

Burk med lock S800 193,3g glasinslag i locket

650 kr

Utrop: 750 kr

Ring 18K 12,7g Ø20½ med diamanter 28xca0,10ct

15 200 kr

Utrop: 14 400 kr

Ring 14K 1,9g Ø16 sliten

Utrop: 600 kr

Örhängen ett par med diamanter 140xca0,01-0,02ct och emalj, vissa saknas, L: 8cm

8 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Ring 14K 1,6g Ø18½ med diamant äldre slipning ca0,13ct, missfärgat guld

550 kr

Utrop: 600 kr

Ring 14K 1,5g Ø15½ med diamant ca0,11ct

Utrop: 750 kr

Ring 14K 5,1g Ø17½ med röd sten och diamanter 6xca0,02ct 6xca0,03ct 6xca0,04ct

2 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K 1,9g Ø17 med stenar

Utrop: 850 kr

Ring 18K 2,3g Ø17 skev med stenar

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Hagström Ultralux, snr: M07121382 Ultra Swede Cosmic black burst, i hårt fodral

3 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, Japan 80-90-tal, snr:P019006, stötskador i mjukt fodral

6 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Elgitarr, Jackson, Flying V. snr: NHJ1023081, stötskador, en sträng saknas i mjukt fodral

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Armband Bismarck 18K 15,6g 20cm B: 5mm med berlocker

Utrop: 7 400 kr

Armband 18K 8,4g 18cm B:3mm, med turkos sten, säkerhetskedja

Utrop: 3 400 kr

Armband 18K 26,8g 19cm B:5mm, med berlocker vissa med stenar, säkerhetskedja

Utrop: 10 800 kr

Ring 18K 13,2g Ø21 med röd sten

Utrop: 5 200 kr

Ring 18K 9,8g Ø20¼ med röd sten

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K 6,4g Ø17¼ med röda stenar

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Örhänge udda 18K 2,7g defekt

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 9,2g Ø17¼ med röd sten

Utrop: 3 400 kr