Avslutad | Pant – Tisdag 22 juni 2021
Klubbad för
Elgitarr Hagström Ultralux, snr: M07121382 Ultra Swede Cosmic black burst, i hårt fodral
Elgitarr, Fender Stratocaster, Japan 80-90-tal, snr:P019006, stötskador i mjukt fodral
Elgitarr, Jackson, Flying V. snr: NHJ1023081, stötskador, en sträng saknas i mjukt fodral