261 - 280 av 863
1...131415...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 juni 2021

Klubbad för

Hänge 18K 0,7g L: 1,8cm B:2cm delfiner med sten

350 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g med vita stenar

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K 1,2g Ø13½ tvåfärgad med vita stenar

Utrop: 800 kr

Ring 18K 1,3g Ø17¾ med vita stenar

Utrop: 850 kr

Hänge 21K 1,1g L:3cm B:1,5cm bokstav s

Utrop: 550 kr

Örhängen ett par S925 10g Ø4cm B:3mm förgyllda

Utrop: 400 kr

Kedja med hänge S925 4g L:50cm B:1-10mm med blå och vita stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Örhängen ett par S925 4,5g med blåa och vita stenar trasiga (saknar lås)

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband Pansar S925 89,7g L:19,3cm B:1,4cm repig

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Ring S925 8,1g Ø18¼ graverad

Utrop: 75 kr

Kedja Kejsarlänk S925 45,2g L:52cm B:4mm s-lås

650 kr

Utrop: 800 kr

Klockor Citizen

Citizen Fickur, stål, "Pocket watch 17 jewels para shock phynox" manuell 43mm med kedja, repig

225 kr

Utrop: 275 kr

Parti Silver S800 70,2g udda

Utrop: 500 kr

Parti Silver S830 140,6g graverat

Utrop: 1 000 kr

Reseväckarklocka Europa 2 jewels, manuell, plastglas, alarm, i brunt fodral 7x7cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Skål med lock, brons, aegte bronce ildfast, grön/brun färg, höjd 6cm bredd 9cm bucklig

350 kr

Utrop: 300 kr

iittala glaskort, "dancing leaves" signerad av Heljä Liukko-Sundström höjd 7,5cm bredd 9,5cm

Utrop: 150 kr

Konst Skulpturer

Brons byst Guiseppe Moretti, höjd 16cm bredd 12cm

500 kr

Utrop: 425 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S5, mn:SM:G900F, sn:R58G21PFX6D, imei:357749069308998, sliten/trasig baksida, lösen:8079 med laddare

275 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon Apple Iphone XS 512GB, gold, sn:DNPXC4KRKPG9, imei:357214090388550, med laddare och skal

5 100 kr

Utrop: 6 100 kr