Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Klockor Lemania
Lemania, 33,5 mm, stål, ref 233A, manuellt ur cal. Lemania 3000, Nr 587590, 'bullseye', liten sekundvisare, plexiglas, senare delen av 40-talet, repor, missfärgad tavla, ej armband
Klockor Svalan
Svalan, Sportsman Waterproof, 35 mm, stål, manuellt ur 17 jewels Incabloc nr 11604-22, centersekund, tvåtonstavla, plexi spricka, boett nr 19806, 50-tal, repor, horn defekt, ej armband.
Miba-Sport, 31 mm, stål, manuellt ur, plexiglas, liten sekundvisare, svart tavla, servicebehov, repor boett, tavla missfärgad, justerbar länk stål.
Objektiv, Canon EF 28-300 mm 3,5-5,6 L IS USM, med tillbehör (väska, motljusskydd, lock, fästring), nr: 73931 originalkartong. L-serie objektiv i mycket fint skick.
Hänge 10K 2,1g, längd 3,1 cm, bredd 20,0 mm, med diamanter, 16 x ca 0,005ct, åttkantsslipade
Collier S925 2,8g, längd 40,0 / 41,5 - 46,5 cm, integrerat kors med stenar, springlås