401 - 420 av 1 363
1...202122...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Hänge 18K 0,1g, längd 1,3 cm (inkl ögla), bredd 8,0 mm, hjärta

50 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 2,2g

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 0,9g

Utrop: 350 kr

Klockor Lemania

Lemania, 33,5 mm, stål, ref 233A, manuellt ur cal. Lemania 3000, Nr 587590, 'bullseye', liten sekundvisare, plexiglas, senare delen av 40-talet, repor, missfärgad tavla, ej armband

1 400 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Svalan

Svalan, Sportsman Waterproof, 35 mm, stål, manuellt ur 17 jewels Incabloc nr 11604-22, centersekund, tvåtonstavla, plexi spricka, boett nr 19806, 50-tal, repor, horn defekt, ej armband.

Utrop: 550 kr

Miba-Sport, 31 mm, stål, manuellt ur, plexiglas, liten sekundvisare, svart tavla, servicebehov, repor boett, tavla missfärgad, justerbar länk stål.

150 kr

Utrop: 200 kr

Objektiv, Canon EF 28-300 mm 3,5-5,6 L IS USM, med tillbehör (väska, motljusskydd, lock, fästring), nr: 73931 originalkartong. L-serie objektiv i mycket fint skick.

9 000 kr

Utrop: 10 800 kr

Hänge 18K 1,1g, längd 2,4 cm (inkl ögla), bredd 17,0 mm, med stenar

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 1,9g, längd 3,1 cm, bredd 18,0 mm, krucifix, tvåfärgad

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 14K 4,6g, defekt, gravyr

Utrop: 1 400 kr

Collier 18K 13,7g, längd 45,5 cm, bredd 5,0 mm, vitguld, flätad, karbinhaklås

Utrop: 6 700 kr

Armband 18K 6,0g, längd 19,0cm, bredd 5,0 mm, vitguld, flätad, karbinhaklås

Utrop: 3 200 kr

Kedja Singapore 9K 0,8g, längd 42,0 cm, bredd 1,0 mm, springlås

150 kr

Utrop: 150 kr

Hänge 10K 2,1g, längd 3,1 cm, bredd 20,0 mm, med diamanter, 16 x ca 0,005ct, åttkantsslipade

1 000 kr

Utrop: 425 kr

Parti silver S925 6,8g, defekt

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld 18K 10,7g, gravyr, defekt, med små diamanter

Utrop: 4 400 kr

Armband S925 6,8g, längd 19,0 cm, femradigt, venezialänkar, karbinhaklås

Utrop: 150 kr

Kedja Ormlänk S925 4,0g, längd 43,5 cm, bredd 1,0 mm, karbinhaklås

75 kr

Utrop: 100 kr

Collier S925 2,8g, längd 40,0 / 41,5 - 46,5 cm, integrerat kors med stenar, springlås

Utrop: 75 kr

Vristlänk S925 2,8g, längd 23,5 - 26,5 cm, 7st berlocker "hjärtan", springlås

150 kr

Utrop: 75 kr