341 - 360 av 1 363
1...171819...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Ring 18K 1,1g skev skena, med röd sten

325 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen 14K 3,3g Ø32mm felstämplat, med mönster

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,8g Ø16½ med diamant 1x ca. 0,03ct

Utrop: 1 900 kr

Ring 18K 7,0g Ø17¾ med vita stenar, skenan är något skev

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Armband Bismarck 18K 9,8g längd:19cm med kistlås

Utrop: 4 200 kr

Örhängen 18K 4,5g ostämplade, med pärlor och rosa sten.

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 8,3g Ø18 med vit pärla

4 400 kr

Utrop: 5 300 kr

Akustisk gitarr Cole Clark, Fat Lady modell FL Ac BB, snr 1302 26133, med mick, hårt original fodral, några mindre skavanker på kroppen

Ring 14K 3,0g Ø17 med en Tahitipärla.

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 14K 4,3g Ø18 med vit pärla och diamanter 10x ca. 0,01ct

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 14K 18,0g med röda och vota stnear, ansiktsmotiv.

Utrop: 6 200 kr

Armband Bismarck med berlocker 18K 23,5g längd:19,5cm

Utrop: 10 800 kr

Kejsarlänk 14K 77,1g längd:57cm med karbinhakelås

Utrop: 27 000 kr

Kedja Venezia 18K 4,7g längd:42,5cm med springlås

Utrop: 2 700 kr

Hänge 18K 2,2g med vit pärla, höjd:35mm bredd:18mm

Utrop: 1 200 kr

Kedja Cordel 14K 5,3g defekt

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K 0,5g Ø16½ skev ring

275 kr

Utrop: 225 kr

Omega Devill, damur 18K vitguld, manuell med integrerad länk brv:50,2g längd:17,5cm

Utrop: 18 000 kr

IWC Yacht Club Automatic, 36 mm, cal 8541B Ref. R811 Sn. 2020862, boett nr: 1969062, stål, datum, urtavla silver, plexiglas, ca 1970, läderband bygelspänne, ett extra läderband (nytt svart Hirsch). Servad 2020.

12 800 kr

Utrop: 15 400 kr

Klockor Tudor

Tudor, Prince Oysterdate, 34 mm, stål/guld, automatisk, vit tavla, plexiglas repor, Ref nr. 74033, S/n: B3877301, läderband bygelspänne, extra länk tvåfärgad (ej orig.) ca 1991

Utrop: 15 000 kr