Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021
Klubbad för
Breitling, Cronomat Evolution 43mm stål, ref: A13356 snr. 2102711, automat, datum, kronograf, Pilotlänk stål, viklås
Kläder Skor
Pumps, Louis Vuitton Rivoli open toe, ett par MA0181 stl. 41, orginalkartong
Visa varaUtgått
Vas, glas, Lalique Edvin Ollers, Elme glasbruk, höjd, 19cm, bottenslitage
Visa varaUtgått
Fat Lalique, i glas med reliefdekor i form av blommor, signerad Lalique France, Øca33cm