181 - 200 av 1 363
1...91011...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juni 2021

Klubbad för

Kedja Kejsarlänk 18K 193,3g 62,5cm bredd: 7mm

Armband Kejsarlänk 18K 121,3g 22cm bredd: 9mm

Ring 18K 5,7g graverad/defekt

Utrop: 2 400 kr

Guess W0638L2 Ø37mm quartz (batteribyte behövs) guldfärgad metall

200 kr

Utrop: 300 kr

Breitling, Cronomat Evolution 43mm stål, ref: A13356 snr. 2102711, automat, datum, kronograf, Pilotlänk stål, viklås

16 000 kr

Utrop: 16 800 kr

Plakett S925 378g LM Ericsson graverad

Utrop: 2 900 kr

Hänge S830 16,5g med sten

200 kr

Utrop: 100 kr

Armband S830 21g 18cm bredd: 11mm

425 kr

Utrop: 125 kr

Armband S925 16,9g 18cm bredd: 6mm

300 kr

Utrop: 125 kr

Vinglas, Kosta Boda, Ulrica Hydman Vallien, Caramba, artist coll, höjd: 26cm, nr. 94035

300 kr

Utrop: 375 kr

Kläder Skor

Pumps, Louis Vuitton Rivoli open toe, ett par MA0181 stl. 41, orginalkartong

Vas, glas, Lalique Edvin Ollers, Elme glasbruk, höjd, 19cm, bottenslitage

Fat Lalique, i glas med reliefdekor i form av blommor, signerad Lalique France, Øca33cm

Skål på fot med lock kontrollstämplat silver 792,7g

Glasvas med fylld silverfot S830 höjd 32cm

Ströare S830 63,2g, 206mm

Servettställ S830 83,4g, höjd 7cm

Veckskål, glas, fot i silver, Wien 1861

Skål på fot med lock 953g kontrollstämplat silver Hca32cm

Ljusstake 428,5g kontrollstämplat silver med tyngd Hca27cm