Avslutad | Pant – Tisdag 1 juni 2021
Objektiv EX Sigma DG HSM 50mm 1:1.4 Ø77, snr: 12055063, med motljusskydd, i väska
Elbas Fender Jazz Bass, snr: MX14536853, made in Mexico, i mjukt fodral och pedal Boss ME-20B
Halvaukustisk gitarr, Epiphone by Gibson, modell: DOT CH, snr: 102080974,slitage vid stämskruvarna, hårt fodral
Elgitarr Tanglewood Company Nevada FST 32, större skador, saknar en sträng, i mjukt fodral
Herrur Breitling SuperOcean Heritage (200m/600FT), Edition speciale Etanche 200m, automatic, refnr:AB2020 snr:5065114 Ø46mm, safirglas, chronometer, med gummiarmband, datum, cert, manual och box
Klockor Citizen
Herrur Citizen Promaster Professional Diver, Ecodrive Limited Edition refnr: BM2037-11i stål med gummiarmband, datum, stålplakat, extra armband, box