Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 juni 2021
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Promenade Dans Le Faubourg, Nigel Peake, 100% siden, 90x90 cm, lila, orange, gul, originalask.
VÄSKA, CHANEL, Portobello, beige quiltat skinn, svart tweed tyg, hologrammärkt 12767096, 34x30x8 cm.
VÄSKA, ALEXANDER McQUEEN, De Manta, svart skinn, guldfärgade nitar, 34x30x12 cm, dustbag.
SOLGLASÖGON, SAINT LAURENT, YSL, SL M2, 58 19, brunmelerade bågar, bruna glas, etui.
ARMBAND, HERMÈS, Kelly Dog, korallrött läder, silverfärgat spänne, stl T2, smyckespåse, originalask.
VÄSKA, UTERQÜE, crèmefärgat perforerat skinn, handtag i bambu, 30x35x20 cm, dustbag.
VÄSKA, TOUS, ponnyskinn, brunt läder, guldfärgade metallbeslag, 35x30x7 cm, dustbag.
VÄSKA, GUCCI, svart läder, guldfärgade beslag, 42x30x15 cm, slitage, fläckar på foder.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Dior Escrime, bruna och lila bågar, tonade glas, påse.
SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0076S, 003, 60 16, brunmelerade bågar, bruna glas, putspåse, etui, inga repor.
SOLGLASÖGON, CHANEL, Butterfly, Pearl, 5338H, c.501/6S, 56 18, svarta bågar, svarta glas, etui i läder, ca år 2019-2020.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, long wallet, brunt läder, 19x10 cm, mynt, sedel, kontokortsfack.