61 - 80 av 133
1...345...7 Gå till

Avslutad | Aficionado – Torsdag 6 maj 2021

Klubbad för

Kläder Strumpor

STRUMPOR, CHRISTIAN DIOR, 2st, svart, blå, silke, one size.

400 kr

Utrop: 450 kr

Kuriosa Benarbeten

KURIOSA, korsettstöd (busk), snidat ben, mått ca 17,4 x 2,4 cm, vikt 20,5 g.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, canvas 28x20x15cm, visst bruksslitage på hörn.

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, JUST CAVALLI, svart läder, mässingsfärgat spänne, stenbock, längd 110cm, extra hål gjorda, bredd 3,5cm,

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, guldfärgade bågar, neon, gröna glas, etui.

800 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Pennor

PENNA, CARTIER, Stylos Diabolo, kulspets, svart resin, ref 038311, cert (ej i fyllt), etui, ytterkartong.

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRYS, 50% lammull, 50% cashmere, 140x30cm, grönrutig.

750 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Pennor

PENNOR, BALMAIN, set om två, Rollerball, Kulspets, resin i svart läder samt metall, etui.

700 kr

Utrop: 800 kr

ARMBAND, BOTTEGA VENETA, sterling silver, tvåfärgat, längd 40cm, cordell, ankar, vikt 32,6g, smyckespåse, originalask.

2 100 kr

Utrop: 1 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Baikal taiga clutch, mörkgrått skinn, silverfärgde beslag, 24x16x4cm, handtag.

3 100 kr

Utrop: 3 500 kr

FÖRSTORINGSGLAS, mässingsfärgad metall, rödvitrutigt handtag i plast, längd 26,3 cm, diameter 10 cm.

275 kr

Utrop: 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22cm, adresstagg, vinatge från 1982, bruksslitage,

5 200 kr

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22cm, adresstagg, utbytt dragkedja, vinatge från 1984, slitage,

3 800 kr

Utrop: 3 500 kr

PORTFOLIO, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 37x28cm, innerfack skadat, ca 70-80-tal.

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette 2, Taiga, mörkgrått läder, 41x30x7cm, visst slitage på utsida och foder samt handtag.

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Naviglio, Damier Ebene, canvas, 27x23x13 cm, visst slitage på hörn.

Utrop: 4 200 kr

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Damier Graphite, 6st hållare, 10,5x7cm, bruksskick.

800 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, DUNHILL, Sport, brunt skinn, 45x30x22cm, visst slitage, vintage.

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, svart flätat läder, 11x9cm, 4 kontkortsfack, mynt, sedel, bruksslitage,

550 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, grått flätat läder, 11x9, 8 kontkortsfack, sedel, sliatge.

Utrop: 600 kr