Avslutad | Aficionado – Torsdag 6 maj 2021
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Damier Ebene, canvas 28x20x15cm, visst bruksslitage på hörn.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, JUST CAVALLI, svart läder, mässingsfärgat spänne, stenbock, längd 110cm, extra hål gjorda, bredd 3,5cm,
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Aviator Large Metal, RB 3025, guldfärgade bågar, neon, gröna glas, etui.
Accessoarer Pennor
PENNA, CARTIER, Stylos Diabolo, kulspets, svart resin, ref 038311, cert (ej i fyllt), etui, ytterkartong.
Accessoarer Pennor
PENNOR, BALMAIN, set om två, Rollerball, Kulspets, resin i svart läder samt metall, etui.
ARMBAND, BOTTEGA VENETA, sterling silver, tvåfärgat, längd 40cm, cordell, ankar, vikt 32,6g, smyckespåse, originalask.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Baikal taiga clutch, mörkgrått skinn, silverfärgde beslag, 24x16x4cm, handtag.
FÖRSTORINGSGLAS, mässingsfärgad metall, rödvitrutigt handtag i plast, längd 26,3 cm, diameter 10 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22cm, adresstagg, vinatge från 1982, bruksslitage,
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, monogram canvas, 50x28x22cm, adresstagg, utbytt dragkedja, vinatge från 1984, slitage,
PORTFOLIO, LOUIS VUITTON, vintage, monogram canvas, 37x28cm, innerfack skadat, ca 70-80-tal.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Serviette 2, Taiga, mörkgrått läder, 41x30x7cm, visst slitage på utsida och foder samt handtag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Naviglio, Damier Ebene, canvas, 27x23x13 cm, visst slitage på hörn.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Damier Graphite, 6st hållare, 10,5x7cm, bruksskick.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, svart flätat läder, 11x9cm, 4 kontkortsfack, mynt, sedel, bruksslitage,