Avslutad | Aficionado – Torsdag 6 maj 2021
Accessoarer Bälten
BÄLTE, LOUIS VUITTON, Ostrich Leather Initiales, marint strutsskinn, silverfärgat spänne med blå detalj (liten spricka), längd 100 cm, bredd 4cm, originalask, år 2004. Good condition.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Cruiser 40, monogram canvas, 40x28x23cm, adresstagg, saknar hänglås, år 1999. Bra skick.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Cabas Voyage, Damier Graphite, canvas, detaljer i svart läder, silverfärgade beslag, 45x33x15cm, år 2016.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, sedel, mynt, kort, 11x11 cm, slitage.
Visa varaAccessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, brunt präglat läder, kongo, 12x10cm, mynt, sedel, kontokort, ID-kortfack sprucket.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, Bausch & Lomb, USA, vintage, guldfärgade bågar, svarta mineralglas, etui.
Mynt Svenska mynt
MYNT, silver, 1 Riksdaler / 3 Daler SM, 1776, Gustav III, kvalité ca 1, diameter 41 mm, vikt 28,8 g, pärlkors, repor.
Mynt Svenska mynt
MYNT, silver, 2 Kronor, 1892, Oscar I, kvalité ca 1?/1, ej flagad, diameter 31 mm, vikt 14,6 g.