661 - 680 av 788
1...333435...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2021

Klubbad för

Spelkonsol PS4 500GB modell: CUH-1004A med 2st handkontroller strömsladd och hdmi kabel bruksslitage

850 kr

Utrop: 800 kr

Vinglas 4 st Saga form design Anna-Carin Wiktorsson Höjd:17 cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 5,5g defekt

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 67,8g graverade kaffeskedar i ask

Utrop: 400 kr

Högtalare JBL FLIP5 utan laddare

275 kr

Utrop: 300 kr

Värmekamera FLIR one for IOS med lightning anslutning snr: F02G5A002C0

1 900 kr

Utrop: 500 kr

Gräddkanna silver 173,6g höjd:13cm

Utrop: 1 100 kr

Vas silver 113,6g höjd:12,3cm stämplad med kattfot årsstämpel Z7 =1926

Utrop: 700 kr

Sockerskål silver 237,1g höjd ca 10cm, bredd 20x10cm

Utrop: 1 500 kr

Kaffekanna silver 626,9g höjd 28cm

Utrop: 4 000 kr

Ljusstakar ett par silver brv 736,7g höjd:19cm fylld botten

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par vitguld 18K brv:1,9g med stenar

Utrop: 1 200 kr

Kedja Venezia S925 5,7g 60cm

Utrop: 150 kr

Hänge/berlock S925 brv:7g längd: 3,5cm bredd: 2cm med markasiter

Utrop: 250 kr

Figurin Goebel (Angel of Peace) höjd:20cm i orginalkartong

150 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Goebel adventsljusstake, längd 30cm

475 kr

Utrop: 300 kr

Figurin Goebel årsängel 2010 höjd:16 cm

150 kr

Utrop: 150 kr

Figuriner 2st Goebel varav en med ljushållare höjd:7cm och 6cm

150 kr

Utrop: 100 kr

Figurin Goebel Humle Spizbub Scamp höjd:9cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Årsklockor sju st komplett Christineholm 1994-2000 i orgenalförpackningar

125 kr

Utrop: 300 kr