521 - 540 av 788
1...262728...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2021

Klubbad för

Armring 18K 28,1g, öppningsbar, med skadad pärla, bucklig

Armring 18K 30,5g, öppningsbar, med dekor i oädel metall

Armband Bismarck 18K 13,2g 19,5cm bredd: 0,61cm

Ring 18K 1,8g, skev

Ring 18K 1,4g, skev

Ring 18K 3,3g Ø17½, med röda stenar och diamanter 23xca0,01ct

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 2,7g Ø16¾, med diamanter 7xca0,06ct

2 600 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K vitguld 4,9g Ø16, med åttkantslipade diamanter 45xca0,005ct

Utrop: 3 200 kr

Ring 18K 3,8g Ø17, med diamant 1xca0,40ct (mycket tydliga inneslutningar, nagg på gördel)

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring 18K 5,0g Ø18, graverad, med diamanter 4xca0,02ct prinsesslipade + 6xca0,02ct

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Breitling, Callistino, damur, stål/guld, 27mm, quartz, datum, safirglas, bicolour, skadad urtavla, urverk ej signerat, Refnr: B52045, Snr: 10402, Rouleauxlänk stål/guld, viklås

3 500 kr

Utrop: 4 200 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer, Aquaracer, damur, stål, 32mm, quartz, datum, safirglas, Refnr: WAF1310, Snr: RBK0839, repig stållänk samt viklås, i behov av batteribyte, med extra länkar i originalbox

Utrop: 3 600 kr

Omega, Constellation, 18K, 23mm, quartz, pärlemorurtavla, diamantindex, diamantkrans, integrerad originallänk i 18K avkortad ca 15cm, viklås, Serienr: 57298546, brv: 63,9g, bruksskick

27 500 kr

Utrop: 32 500 kr

Klockor Jacques Lemans

Jacques Lemans, herrur, stål, 42mm, quartz, datum, kronograf (återställer ej korrekt), Refnr: 42-6D, läderband i bruksskick, med kvitto-2018 i originalask

325 kr

Utrop: 200 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Julbo, Vintage ca 80-tal, med läder- och plastdetaljer (gulnat, skador), i fodral

200 kr

Utrop: 125 kr

Swiss Military Hanowa, herrur, stål, 42mm, quartz, datum, kronograf, safirglas, Refnr: 6-4183.7, stållänk, trögt viklås

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Ferrari

Scuderia Ferrari, herrur, stål, 46mm, quartz, dag- och datumvisning, Refnr: SF 44.1.34.0533, stållänk

1 300 kr

Utrop: 550 kr

Seiko Champion, herrur, stål, 34mm, manuell, plexiglas, skadad urtavla, Nr: J14082E, med skadat läderband, repig boett

175 kr

Utrop: 100 kr

Police, herrur, stål, 50mm, quartz, mineralglas, datum, Refnr: 13836J, läderband, i behov av batteribyte

50 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K 9,3g skadat

Utrop: 3 800 kr