Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2021
Musikinstrument Elektroniska
Synth, Roland FA-06, 61 tangenter (Diving-board), Midi via USB, Pitch bend, Inbyggd sampler, Modulationshjul, i originalkartong med kablage och manual. Ej med på visning.
Elgitarr, Epiphone, Les Paul Standard 50's Heritage, Cherry sunburst, Serienr S020813805, mindra stötskada på halsen, brukslitage på kroppen, sträng saknas, i mjukt fodral
Mixerbord, Aviom A360 personal mixer, Serienr 18612, date code 163205, 36 kanaler, 24 VDC, 500mA, i väska med kablage och bruksanvisning
Musikinstrument Övrigt
Förstärkare, Marshall MG series, Modellnr MG50DFX, Serienr i-2007-17-1690-E, 50W, Flanger, Phaser, Reverb, Chorus, Delay, med strömkabel. Ej med på visning.
Vas, Wilhelm Kåge, Argenta, Gustavsberg, handdrejad, grön glasyr med silverdekor, fisk, höjd 18cm, märkt 1029 III
Karl Höglund (1940-), Grafiskt blad, Kvinnor vid piano, signerad E.A, med dedikation, bladmått: 42x50,5cm, i ram med glas
Karl Höglund (1940-), Grafiskt blad, Cyklande kvinna, signerad E.A, med dedikation, bladmått: 60x43cm, i ram med glas
Allan Andersson (1904-1979), Grafiskt blad, signerad och numrerad 306/400, bladmått: 45,5x35,5cm, i ram med glas