421 - 440 av 788
1...212223...40 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 maj 2021

Klubbad för

Armband S925 4,1g 19,5cm, Venezia

Utrop: 125 kr

Kedja S925 5,5g 45cm Venezia

125 kr

Utrop: 150 kr

Kedja S835 2,2g 40cm Pansar

25 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1g 4,8cm (inkl ögla)

100 kr

Utrop: 75 kr

Hänge S925 0,4g med kors

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S800 57,5g, defekt, udda, slitet

Utrop: 400 kr

Musikinstrument Elektroniska

Synth, Roland FA-06, 61 tangenter (Diving-board), Midi via USB, Pitch bend, Inbyggd sampler, Modulationshjul, i originalkartong med kablage och manual. Ej med på visning.

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

Elgitarr, Epiphone, Les Paul Standard 50's Heritage, Cherry sunburst, Serienr S020813805, mindra stötskada på halsen, brukslitage på kroppen, sträng saknas, i mjukt fodral

Utrop: 3 000 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Ray-Ban Wayfarer, Refnr RB2140, 902 50¤20, 150 3N, bruksskick

550 kr

Utrop: 50 kr

Mixerbord, Aviom A360 personal mixer, Serienr 18612, date code 163205, 36 kanaler, 24 VDC, 500mA, i väska med kablage och bruksanvisning

Utrop: 2 400 kr

Musikinstrument Övrigt

Förstärkare, Marshall MG series, Modellnr MG50DFX, Serienr i-2007-17-1690-E, 50W, Flanger, Phaser, Reverb, Chorus, Delay, med strömkabel. Ej med på visning.

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Bordskanon, porslin, okänd tillverkare, längd 32cm, höjd ca 15,5cm

350 kr

Utrop: 150 kr

Figuriner, 2st, Bellini, Italien, Jaguarer, höjd 20cm, keramik

475 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Wilhelm Kåge, Argenta, Gustavsberg, handdrejad, grön glasyr med silverdekor, fisk, höjd 18cm, märkt 1029 III

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Figurin, katt, Lisa Larsson, K-studion, Gustavsberg, Höjd 29cm

1 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Servis, Royal Copenhagen "Blå Blomster", 61 delar

Utrop: 3 200 kr

Karl Höglund (1940-), Grafiskt blad, Kvinnor vid piano, signerad E.A, med dedikation, bladmått: 42x50,5cm, i ram med glas

Utrop: 500 kr

Karl Höglund (1940-), Grafiskt blad, Cyklande kvinna, signerad E.A, med dedikation, bladmått: 60x43cm, i ram med glas

Utrop: 900 kr

Allan Andersson (1904-1979), Grafiskt blad, signerad och numrerad 306/400, bladmått: 45,5x35,5cm, i ram med glas

Utrop: 150 kr

Fat, Kosta Boda, design Göran Wärff, blå och grön, höjd: 7cm, 32x23cm, signerad, Nr: 7071504

400 kr

Utrop: 500 kr