Avslutad | Pant – Tisdag 4 maj 2021
Klubbad för
Breitling Premier B01 Norton, stål, Ø42mm, Ref:AB0118A21B1X1, Sn:3269365, automat, kronograf, datum, läderarmband med bruksslitage, cert mars 2020, manual, tag, box & kartong
Armring 2st 21K 59,9g Ø63mm, öppningsbara, med stenar, mindre bucklor på en av armringarna
Mynt 25st S999 781,0g Ø40,6mm, Australian Kangaroo 2020, 1 dollar
Visa varaUtgått
Mynt 25st S999 780,5g Ø40,6mm, Australian Kangaroo 2020, 1 dollar
Visa varaUtgått
Mynt 25st S999 780,7g Ø40,6mm, Australian Kangaroo 2020, 1 dollar
Visa varaUtgått
Mynt 25st S999 781,2g Ø40,6mm, Australian Kangaroo 2020, 1 dollar