Avslutad | Pant – Tisdag 27 april 2021
Stig Sangert, Grafiskt tryck, nr174/260, motiv Fjällgatan 1909, mått 22x37cm, i ram med glas, fuktfläckar nederkant utanför motivet, Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm
DAVID PARSÈN (1896-1977), Olja på duk, sign och dat -41, Vintermotiv Timmermansgatan Stockholm ca35x48cm, lös i inramning, skadad ram. Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Sthlm
Mobiltelefon, Huawei P30 Lite, modellnr: MAR-LX1A, skador, IMEI1: 863122049366642, IMEI2: 86312204382656, snr L2N0219B04007037, 128gb, kartong
Klockor Citizen
CITIZEN, Diver, herrur, 43mm, stål, quartz-batteribyte krävs, digital-analog, safirglas, 200M, gummiarmband, Ref GN-4-S, C022-088093Y, snr 460732
Tissot Seastar, herrur, 34mm, 18K, quartz-går ej, plexiglas-repigt, datum, skadad urtavla, med läderarmband
Visa varaSmycken Armring
CARTIER, armband, Love Bracelet, 4 briljantslipade diamanter ca 0,42 ctv, nr: HAG471, stl: 19cm, 18K 34,7g utan skruvmejsel, med resefodral
Visa varaSmycken Armring
CARTIER, armband, Love Bracelet, roséguld, nr: HJF092, stl 19cm, 18K 36,1g utan skruvmejsel
Visa varaSmycken Armring
CARTIER, armband, Love Bracelet pavé, roséguld, med diamanter ca192xca0,01ct, nr. EPI460, stl SM, 18K 19,4g utan skruvmejsel, med resefodral
Visa varaSmycken Armring
CARTIER, armband, Love Bracelet, roséguld, nr: ITG159, stl 21cm, 18K 40,2g med certifikat -19, box utan skruvmejsel, ytterkartong