Avslutad | Pant – Tisdag 20 april 2021
Klubbad för
Armring 14K brv 16,5g tvåfärgad, öppningsbar, repor och bucklor, med skruvmejsel i oädel metall
Visa varaUtgått
Armring 18K 16,7g Ø58mm, Please return to Tiffany & Co., trefärgad, öppningsbar, defekt (ett hjärta saknas)
Visa varaUtgått
Collier 18K 42,3g 44cm Please return to Tiffany & Co., ihåligt med integrerat hänge hjärta
Visa varaUtgått
Armband 18K 20,7g 20cm Tiffany & Co., ihåligt med två integrerade berlocker