Avslutad | Pant – Tisdag 13 april 2021
Väggplatta i keramik, Rörstrand, design: Max Walter Svanberg, "Drömkvinna med hud av blommande porslin". 32 x 26 cm
Väska Love Moschino , Quilted Small Chain Bag Black/Gold, Längd 21 cm, bredd 6,5 cm, höjd 15 cm, gott skick
Champion Roadster, armbandsur, modell: C7322, quartz, Ø42mm, stål, chronograph, datum, refnr: AC-0417
Hans Johnfors (1941 - ), färgetsning, signerad och daterad 1994, nummer 175/175, i ram, 41x36
Dag Peterson, ( 1939-2019 ), 2st tryck, signerade och daterade 1968 och 1969, 2/70, i ram, 50x41cm
Elektronik Musik
Portabel högtalare Bose soundlink mini II, snr: 080752P02566439A2, med usb sladd, instruktionsböcker, i kartong, bruk slitage
Surfplatta, Apple iPad Air 2, modell nr. A1566, 32gb, snr: DMPSGTCXHG5F, i kartong, med laddare, fabriksåterställd