Avslutad | Pant – Tisdag 6 april 2021
Seiko Ananta, herrur, stål, Ø46mm, automat, dag, datum, gångreservsindikator, sn:930034, Ref: 6R21-00C0, läderarmband, slitet, med viklås, mindre stötskador på bezel, certifikat augusti-2015, manual, box, skadad, samt ytterkartong
Klockor Heuer
Tag Heuer Monaco, Final Edition One of 1000, herrur, stål, 39x39mm, automat, kronograf, calibre 12, sn: RTF3205, ref: CAW211J, läderarmband, certifikat April-2020, manual, saknar box
Breitling SuperOcean II, herrur, stål, Ø42mm, automat, gummiarmband med bygelspänne, sn: 6264245, ref: A17366D7101S1, certifikat Mars-2020, manual, box, kartong, saknar kudde
Certina DS Action, herrur, stål, Ø43mm, quartz, kronograf, datum, sn:10BC0353353, ref:C013417A, extra länkbitar, kronograf återställer ej korrekt, repig länk och boett, repig/naggad bezel, repor på glas
Longines Hydro Conquest, herrur, stål, Ø41mm, quartz, datum, sn: 45466391, ref: L37404966 repig boett, länk och bezel, certifikat augusti-2017, manual, box och kartong