Avslutad | Fashionabla – Torsdag 29 april 2021
SOLGLASÖGON, CHANEL, 01451, melerade bågar (korrigerade) bruna glas, fodral.
ARMBAND, HERMÈS, Jumbo Double, blått flätat läder, skada, silverfärgat spänne, längd 38cm.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, brunt flätat läder, 8 kontokortsfack, mynt, sedel, slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Melrose Avenue, monogram vernis, grön skinnlack med monogram, 36x25x11cm, lås samt nyckel, någon fläck på hörn.
Kläder Skor
SKOR, MANOLO BLAHNIK, silverfärgat läder, spänne med strass, stl 35½, klack 6cm, skopåse, kartong.
SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, V08JS, 64 16, brunmelerade bågar, bruna glas, bruksslitage och repor, etui,
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater, Oak, Darwin, brunt läder, mässingfärgade detaljer, 36x24x15cm, hänglås samt nyckel, dustbag, slitage.
VÄSKA, MULBERRY, Kongo, vintage, brutn präglat läder, mässingsfärgade beslag, 29x17x10cm, dustbag.