1361 - 1380 av 1 511
1...686970...76 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 mars 2021

Klubbad för

Hänge S925 3,7g platta 1,3x3cm

Utrop: 150 kr

Kedja Ankar med integrerat hänge S925 3,0g 41,5cm - 44,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Ormlänk med integrerat hänge 2x5cm S925 7,4g 42,5cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Armband S925 1,3g 18,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925 5,9g 18cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Brosch S925 8,8g stämplad A&K Denmark

275 kr

Utrop: 350 kr

11 Knivar Georg Jensen design Johan Rohde modell Konge/Acorn Stearling 205mm, kniv i metall, brv 613,6g

3 500 kr

Utrop: 1 200 kr

10 Knivar Georg Jensen design Johan Rohde modell Konge/Acorn Stearling 230mm, kniv i metall, brv 762g

3 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Brevkniv Georg Jensen design Johan Rohde modell Konge/Acorn Stearling 240mm, 102,7g

1 800 kr

Utrop: 1 100 kr

Collier Georg Jensen design Anton Mikaelsen modell Daisy S925 40,5cm 33,6g

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Collier S925 13,6g 42cm

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 8st S830 125,3g 112mm GAB

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar 3st S830 56,1g 112mm Hallbergs

Utrop: 375 kr

Kaffeskedar 2st S830 29,8g 112mm CGH

Utrop: 200 kr

Sockerskål och mjölkkanna signerad WB S925 115,8g

700 kr

Utrop: 850 kr

Fat signerad WTB S830 92,1g 12,3x20,3cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Hanowa Swiss Military, kronograf, stål, herrur, quartz, 39mm, datum, safirglas, modell 6-5232, små repor

650 kr

Utrop: 600 kr

Skål i glas, Orrefors modell Corona, höjd 8cm Ø11cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Gräddkanna, B&G Blå Måsen nr 393, höjd 9,5cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Kedja Pansar S925 21,4g 45cm med karbinhake

Utrop: 550 kr