Avslutad | Pant – Tisdag 23 mars 2021
Klubbad för
Cartier Tank armbandsur S925 förgylld, quartz, smårepigt plastglas, smuts under glas, något nött förgyllning, med läderarmband ny bytt batteri kvitto medföljer
Ljusstakar ett par S830 (Löfman) 467,2g höjd:13 cm 1980-tal fylld botten, i väldigt gott skick
Mormorsur 14K brv 27,6g boett nr 138841, manuell Remontoir Cylindre 10 rubis, Ø33mm monogram baksida, plastglas, går ej att ställa om tiden