Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021
Klubbad för
Herrur Omega Seamaster1967, Ø32mm, manuell, flexlänk i stål , defekt urtavla och graverad baksida
Klockor Festina
Herrur Festina F08576 Ø48mm, quartz, kronograf stållänk i svart/silver, bruksslitage
Herrur Certina DS Podium Ø42mm C034417A, quartz, stållänk med små repor, datumvisning
Filmkamera Sony FDR-AX1 4K Exmor xavc S, Objektiv Sony lens G, stödda videoformat 1080p och 2160p,20X optisk zoom, inbyggt ND-filter, bildstabilisator, laddare och extra batteri (Sony np-f970)
Laptop HP Spectre Bang&Olufsen 13-v100no,X9X76EAUUW, Intel Core I5 7:e generationen, 13,3" skärm Full HD, 8GB ram 512 GB M.2 SSD, med laddare, repig