381 - 400 av 1 312
1...192021...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2021

Klubbad för

Parti guld, 18K 4,0g skev skena, buckligt, udda

Utrop: 1 700 kr

Armband, i förgyllt silver 18,8g 19cm med granater

425 kr

Utrop: 250 kr

Cole Clark FL3AC, akustisk gitarr med mikrofon, snr 80811316, mjukt fodral , något högt strängläge, axelbandsknoppar saknas

6 200 kr

Utrop: 7 000 kr

Ring, 18K 1,8g Ø17¾ skev skena, med stenar

Utrop: 750 kr

Armband, 18K 8,1g 20cm Pansar

Armband, 18K 4,2g 19,5cm rävsvans

Parti guld, 18K 3,6g innehåller diamanter 2x ca.0,01ct graverat

Ring, 18K 1,3g Ø16¼ , ,ed diamant 1x ca. 0,04ct

Kedja, 14K 3,2g 52,5cm tvåfärgad

Hänge, 18K 2,5g Svärdfisk

Yamaha G231 IIM, nylonsträngad, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 425 kr

Ring, 18K 10,8g Ø17 med sten

Ring, 18K 3,1g defekt

Plånbok YSL, kvitto från ABCD Mullbeck ab Malmö

Accessoarer Övrigt

Ray-Ban solglasögon, RB3457 , kvitto från synoptik, i fodral

500 kr

Utrop: 450 kr

Fritid Sport

Kikarsikte Meopta zd3-12x50, Tactic Mildot, fäste Spuhr sp-3016, en fästskena saknas (den skenhalva man skruvar fast) , ett verktyg i påse inkl putsduk

Utrop: 7 800 kr

Hänge, 18K 7,0g med sliten pärla och diamanter 1x ca.0,03ct och 3x ca.0,02ct, graverad

Utrop: 3 000 kr

Kedja, 18K 18,3g 51cm Pansar, ihålig

Utrop: 10 800 kr

Rörstrand fat , Carl Harry Stålhane -53 (?) -63 otydligt, AA113, signerad med namn, 170x130mm, unik

Utrop: 1 200 kr

Rörstrand vas, Carl Harry Stålhane -53 ?, ??198 , höjd 95mm, signerad med namn

800 kr

Utrop: 1 200 kr