Avslutad | Pant – Tisdag 9 mars 2021
Parti guld 18K 10,7g med diamanter 53xca0,01ct & 29xca0,015ct, defekt
Visa varaSilver Matsilver
Bestickset S830 299,3g 3st knivar 202mm, 3st gafflar 178mm, Chippendale, bordskniv, bordsgaffel, knivar rostfritt blad & ihåligt skaft
Surfplatta, Lenovo Tab E10, 32gb, mnr: TBX104F, snr: HAOYQV4, laddare, repor på skärm & baksida, systemåterställd
Laptop, Apple, 2017, MacBook Air, 121GB, mnr: A1466, snr: FVHVJZ39J1WK, laddare, kartong, systemåterställd
Parti silver 90 delar S830 brv 3802,0g graverat, Uppsalamodellen, skador finns, knivar rostfritt blad & ihåligt skaft
Kamerahus Nikon D90, snr: 6693518, objektiv Tamron AF 70-300mm 1:4-5.6 Tele-macro (1:2), snr: 691397, Objektiv Nikon DX AF-S Nikkor 18-105mm, 1:3,5-5.6G ED VR, snr: 33717237, laddare, extra batteri, anslutningskabel till dator
Kamerahus Canon EOS 1300D, snr: 113071005255, objektiv Canon EFS 18-55mm macro, snr: 4776065214, laddare
Kamerahus Canon EOS 1100D, snr: 043060083726, objektiv Canon 50mm EF 1:1.8 II, snr: 15141080, laddare