Avslutad | Pant – Tisdag 2 mars 2021
ZENITH, damur, 22mm, 18K, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad/smutsig urtavla, armband 18K 35,5g
REWEL, damur, 14mm, vitguld 18K, manuell, plexiglas, diamantkrans åttkantsslipade 24xca0,01ct, integrerat armband 18K 31,7g
Omega Seamaster, damur, 35mm, stål, automatisk, pärlemorurtavla, kronograf, refnr: 38347036 snr: 90412606, läderarmband i rosa med viklås, certifikat Klockmaster Gävle 2008, saknar box
Omega Seamaster, damur, 26mm, stål, quartz-går ej, datum, snr 54906273, originalarmband ca16cm med viklås, saknar tillbehör
Fickur, Omega, 52mm, två boetter i S800, manuell, plexiglas, ankargång, nr:7700226, med säkerhetskedja i metall
Tissot, Seastar, herrur, 34mm, stål, manuell, plexiglas-repigt, stålarmband ej original
Vas, Edvin Ollers (1888-1959) Kosta Boda, höjd ca31cm, grönt glas, Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan, betalas på Kaplans
Lennart Jirlow (1936-2020) Grafiskt blad, Resturangmotiv, signerad och numrerad 382/385, bildyta 40x 47cm i ram. Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20
KIRSI NEUVONEN (1960-), etsning och akvatint, Kentauri, signerad, numrerad 7/70 och daterad -90, mått: ca20x26cm, i ram. Visas o hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20
Elgitarr Fender Stratocaster, made in USA, med små lackskador, snr. N1013577 i hårt skadat fodral