21 - 40 av 278
123...14 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 16 oktober 1999

Klubbad för

CERTINA, damur,18K guld, quartz, plexiglas, länk 18K guld längd 165-175 mm.

Utrop: 3 000 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld.

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

CERTINA, Blue Ribbon, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, länk doublé, box.

Utrop: 1 400 kr

BILLODES, fickur, silver, ankarur, gravyr, ca 1880-tal, kedja vitmetall.

400 kr

Utrop: 500 kr

CARTIER, herrur, quartz, förgyllt silver, läderband, cert, ca 1986.

Utrop: 4 800 kr

OMEGA, herrur, 14K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, box, 1950-tal.

Utrop: 2 600 kr

2 ST. HERRUR, Junghans, quartz, stål, krona saknas, Microma, quartz, gulmetall, läderband.

Utrop: 400 kr

OMEGA, herrur, silver, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, gravyr, läderband.

2 600 kr

Utrop: 600 kr

MIRAX, fickur, vitmetall, defekt.

Utrop: 350 kr

OMEGA, fickur, silver.

800 kr

Utrop: 500 kr

LONGINES, fickur, silver.

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

MORMORSUR, cylinderur, silver.

Utrop: 500 kr

OMEGA, mormorsur, 14K guld.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

ROLEX, damur, 9K guld, manuell, länk 9K defekt, boett + länk ej orginal.

2 900 kr

Utrop: 3 200 kr

CARTIER, Tank, damur, quartz, förgyllt silver, läder- band, cert, box.

Utrop: 4 500 kr

HERRUR, doublé (20 micron), manuell, plexiglas, liten sekundvisare, går ej, läderband, 1930-tal.

Utrop: 600 kr

Klockor Elgin

ELGIN, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, länk ej original.

Utrop: 600 kr

OMEGA, Seamaster, herrur, stål, quartz, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

Utrop: 1 500 kr

HELVETIA, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband, 1970-tal.

Utrop: 1 400 kr

OMEGA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, läderband, gravyr, ca 1957.

Utrop: 3 500 kr