Avslutad | Aficionado – Torsdag 11 mars 2021
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Kendall 55, Taiga, grönt, läder, 55x35x25cm, avtagbar axelrem,
Mynt Sedel
SEDLAR, 3 st 50 Kr 1950-1958, 4 st 10 Kr 1955-1968, 9 st 5 Kr 1943-1978, blandad kvalité.
Medaljer Minnen
MEDALJ, silver, "Til Upmuntran", "För Kongl. Svenska Musicaliska Academiens Eleve", diameter 34 mm, vikt 12,5 g, gravör Carl Gustaf Fehrman, medaljtypen (BLM 8754) började präglas 1797.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, sedel, mynt, kort, 11x11 cm, slitage.
WEEKENDBAG, HUGO BOSS, svart nylon, svart läder, detaljer i vitmetall, 60x35x28cm, visst bruksslitage på hörn, en dragtapp saknas.
ARMBAND, BOTTEGA VENETA, sterling silver, tvåfärgat, längd 40cm, cordell, ankar, vikt 32,6g, smyckespåse, originalask.
Accessoarer Plånböcker
SEDELKLÄMMA, CARTIER, metall, delvist förgylld, refnr 013929, längd ca 5,4 cm, vikt 15,8 g.