Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021
Digitalkamera Canon EOS M snr: 024102206192 , objektiv canon 18-55mm snr:940201061798 , med laddare
Digitalkamera Panasonic Lumix, DMC-TZ70EF-K, snr: WS9CA002321 med wifi och laddare i box
Systemkamera Canon EOS 60D, DS126281, snr:2131233997, objektiv 50mm snr:8895040205, objektiv Sigma 17-70mm macro hsm snr:12265490, motljusskydd och linsfilter, objektiv Canon 55-250mm snr:8711021967, batteriladdare, usb kable, i väska
Laptop Apple Macbook Air, modell:A1466, icloud låst, defekta tangenter, stötskador, visas och hämtas i borås
Visa varaElektronik Musik
Förstärkare Stagg 60GA R, strömkabel, bruksslitage, visas och hämtas på Sefina Pantbank i Borås