1541 - 1560 av 1 616
1...777879...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021

Klubbad för

Mynt Övrigt

Svenska mynt 4st 2kronor, 20st 1 Kronor S800 208,5g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Mynt Övrigt

Årsmynt 2st kassetter, 1936 och 1980

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake Scandia tenn

Utrop: 75 kr

Videokamera Bell & Howell i väska. Ej funktionstestad

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Canon EOS M snr: 024102206192 , objektiv canon 18-55mm snr:940201061798 , med laddare

1 800 kr

Utrop: 850 kr

Digitalkamera Panasonic Lumix, DMC-TZ70EF-K, snr: WS9CA002321 med wifi och laddare i box

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Systemkamera Canon EOS 60D, DS126281, snr:2131233997, objektiv 50mm snr:8895040205, objektiv Sigma 17-70mm macro hsm snr:12265490, motljusskydd och linsfilter, objektiv Canon 55-250mm snr:8711021967, batteriladdare, usb kable, i väska

3 900 kr

Utrop: 2 700 kr

VR-glasögon Oculus Samsung och hörlurar ny skick

175 kr

Utrop: 75 kr

Laptop Apple Macbook Air, modell:A1466, icloud låst, defekta tangenter, stötskador, visas och hämtas i borås

Dj-system Numark modell: NV II, snr:N12006187720135 med kablar, i originalkartong

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Elektronik Musik

Förstärkare Stagg 60GA R, strömkabel, bruksslitage, visas och hämtas på Sefina Pantbank i Borås

Utrop: 500 kr

Effektpedal Behringer Compressor Sustainer snr:NO513028349, ej funktionstestad

175 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Figaro 18K tvåfärgad 14,4 50,5cm

Utrop: 6 900 kr

Kedja 18K 17,9g 45,5cm

Utrop: 8 600 kr

Kedja X-länk 18K 5,3g 42,5cm

Utrop: 2 600 kr

Kedja 18K 6,0g defekt

Utrop: 2 700 kr

Ring 22K brv 4,6g defekt med stenar

Utrop: 2 200 kr

Armband 21K 8,7g defekt

Utrop: 4 400 kr

Ring 18K 1,9g defekt

Utrop: 850 kr

Armring 14K 5,9g Ø64mm

Utrop: 2 000 kr