Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021
Longines, HydroConquest, 41m, stål, Ref nr. L3.651.4.56.6, Serie nr. 33975928, automatisk, Cal. 7750 valjoux, safirglas (små nagg), gravyr på bakboett, stålarmband med viklås (repor), manual, box (vattenskadad), ytterbox
Breitling, Avenger II Seawolf, 44,5 mm, stål, Ref. A1733110/BC31, Snr. 6020497 (COSC), automatisk, Cal. B17 (ETA 2824-2), safirglas, datum, stålarmband med viklås, länk kortad, med extra länkbitar, repor på bakboett, vridring lös, Cert -17, manual, box
Pärlcollier, Silverlås S925, oldlade sötvattenspärlor, droppformade, varierande storlek ca 5 x 9 mm, 62 cm, brv 44,4g
Champion, Black Hawk, 44mm, stål, Ref nr. RG-0519, Serie nr. C4802, quartz, kronograf, mineralglas, datum, blå urtavla, tvåfärgat armband i stål med viklås, gott skick
Collier 18K 88,1g L 40cm, B 10 mm, med diamant på låset, 1x ca 0,50ct, gammalslipad, Schrittesser Guld & Silversmide, Göteborg, 1987
Visa varaParti Guld
Ring 18K 5,0g Ø17 med diamanter 8x ca 0,01ct, åttkantslipade, ring i behov av omrodinering