721 - 740 av 1 616
1...363738...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2021

Klubbad för

Longines, HydroConquest, 41m, stål, Ref nr. L3.651.4.56.6, Serie nr. 33975928, automatisk, Cal. 7750 valjoux, safirglas (små nagg), gravyr på bakboett, stålarmband med viklås (repor), manual, box (vattenskadad), ytterbox

4 200 kr

Utrop: 5 000 kr

Örhängen, ett par 14K, 9,3g, tvåfärgade, 16 mm, bygellås

Utrop: 3 300 kr

Breitling, Avenger II Seawolf, 44,5 mm, stål, Ref. A1733110/BC31, Snr. 6020497 (COSC), automatisk, Cal. B17 (ETA 2824-2), safirglas, datum, stålarmband med viklås, länk kortad, med extra länkbitar, repor på bakboett, vridring lös, Cert -17, manual, box

Utrop: 19 400 kr

Smyckeset, Dyrberg Kern, Collier & Armband, med stenar, ett par stenar saknas.

75 kr

Utrop: 50 kr

Pärlcollier, Silverlås S925, oldlade sötvattenspärlor, droppformade, varierande storlek ca 5 x 9 mm, 62 cm, brv 44,4g

200 kr

Utrop: 125 kr

Puderdosa, Silver S900, Ø 97 mm, H: 11 mm, spegel, insats metall, brv 133,5g

Utrop: 550 kr

Kam, Silver S900, ihopfällbar, 97 x 23 mm, utfälld 193 mm, brv 27,2g

600 kr

Utrop: 125 kr

Imitationspärlor, två Collier, 80 cm. ett med Silverlås.

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti guld, 18K, 34,9g, ihålig kedja, trasig.

Utrop: 14 800 kr

Örhänge udda 18K Brv 1,7g med sten

Utrop: 600 kr

Champion, Black Hawk, 44mm, stål, Ref nr. RG-0519, Serie nr. C4802, quartz, kronograf, mineralglas, datum, blå urtavla, tvåfärgat armband i stål med viklås, gott skick

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring 14K 12,2g, Ø20

Utrop: 4 100 kr

Ring, 18K vitguld, 4,9g, med diamanter 5x ca 0,07ct, briljant, Ø18¼

Utrop: 4 600 kr

Ring, 18K vitguld, 2,9g, diamanter 6x ca 0,01ct åttkantslipning, Ø17½

Utrop: 2 000 kr

Collier 18K 88,1g L 40cm, B 10 mm, med diamant på låset, 1x ca 0,50ct, gammalslipad, Schrittesser Guld & Silversmide, Göteborg, 1987

Ring 20K 6,6g graverad

2 600 kr

Utrop: 3 100 kr

Ring 18K tvåfärgad 3,9g personlig gravyr

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 5,0g Ø17 med diamanter 8x ca 0,01ct, åttkantslipade, ring i behov av omrodinering

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K Brv 4,0g Ø18¼ med sten

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K Brv 2,4g Ø17 med lila/rosa sten, aningen skev skena, GD&Co, Malmö, 1960

750 kr

Utrop: 850 kr