1281 - 1300 av 1 556
1...646566...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2021

Klubbad för

Örhängen, ett par 18K brv 2,0g med 1 sten/st, med skruvstopper

Utrop: 700 kr

Ring 18K Ø17½ 3,8g med diamant 1xca 0,27ct

3 400 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K Ø17¼ 3,3g i vitguld, med diamanter 5xca 0,07ct

Utrop: 3 000 kr

Parti guld 18K brv 10,2g defekt, innehåller 1 sten och en liten bit ej guld

Utrop: 4 200 kr

Örhängen, ett par creoler 18K 2,0g

Utrop: 1 400 kr

Armband 14K 20,7cm 7,8g defekt

Utrop: 2 700 kr

Collier 21K 49,6cm brv 7,7g med integrerat hänge med stenar och namn, repig

Utrop: 3 800 kr

Vristlänk Singapore 18K 25cm 2,6g

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja doserad Pansar 18K 42,3cm 14,5g

5 800 kr

Utrop: 7 000 kr

Ring 18K Ø17 brv 2,5g med pärla

Utrop: 1 500 kr

Ring 18K Ø19 2,5g med små diamanter

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K Ø19 brv 4,9g med stenar

Utrop: 2 700 kr

Ringar, 2st 14K brv 13,9g med stenar, defekta

Utrop: 4 000 kr

Ring 18K Ø17½ 12,7g med diamanter 1xca 0,35ct samt 10 st ovala & små baguettslipade

Utrop: 13 200 kr

Kedja Pansar 18K rosèguld 7,6g 69,5cm

Utrop: 3 400 kr

Fickur 14K Ø2,9cm brv 28,8g manuell, med platsglas och sekundvisare, små bucklor och repor på bakboett

Utrop: 3 400 kr

Kedja Pansar 18K 66cm brv 6,9g låset är 14K

Utrop: 3 000 kr

Klackring 18K brv 2,5g med sten, defekt

Utrop: 850 kr

Ring 18K Ø16¼ 3,0g med små diamanter

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K vitguld Ø16 3,7g, med diamanter 1xca 0,35ct & 2xca 0,05ct

5 200 kr

Utrop: 6 300 kr