741 - 760 av 1 556
1...373839...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 februari 2021

Klubbad för

Ring 21K 2,7g Ø16¼ med stenar, skev

Utrop: 1 400 kr

Paterson, Miami 3809, stål, 44mm, automat, caliber 3668, safirglas, glasboett, läderarmband, box

800 kr

Utrop: 300 kr

Paterson, Dual Time 2985, stål, 48mm, quartz, analog/ digital, dag, alarm, WR. 30m, mörkgrön resinlänk, box

350 kr

Utrop: 250 kr

Rolex, Oyster Perpetual Day Date II Chrono, 18K, 41mm, automatisk, dag, datum, svart urtavla, safirglas, små repor glas / betzel, ref. 218238 serienr. M992918 (-07/-08), presidentlänk med crown clasp, box, ytterkartong

Royce, stål, 37mm, automatisk, datum, plexiglas repor, vattentålig, läderarmband, boettnr. 951-1657 / 11-340

275 kr

Utrop: 400 kr

Ring S925 6,5g Ø16 med stenar och plastkula repig

75 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Rosenthal, Theodor Kärner, no. 574, porslin, fågel Domherre, höjd 14cm, stämplar i botten

375 kr

Utrop: 250 kr

Klotvas, Royal Copenhagen, nr. 288 42-6, porslin, motiv björnbärskvist, höjd 14,5cm, Ø 18cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Figurin, Rosenthal, nr. 1184, porslin, fågel Talgoxe med bärklase, höjd 13cm, bredd 16cm, stämplar i botten

400 kr

Utrop: 375 kr

Figurin, Rosenthal, nr. 56, porslin, vit mus, höjd ca 4cm, stämplar i botten

425 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Rosenthal, nr. 132, porslin, katt, bredd ca 4cm, stämplar i botten

300 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrika Hydman-Vallien, Open Minds, signerad & etsning botten, nr. 7040716, konstglas, höjd 35cm

1 700 kr

Utrop: 1 000 kr

Sockerskål med lock, Zsolnay Pécs - Ungern, porslin, Ø 11,5cm, höjd 12,5cm med lock

25 kr

Utrop: 175 kr

Smyckeset, S830 33,7g, collier 55,5cm, armband 19,5cm, blommönster

375 kr

Utrop: 225 kr

Skål med lock, fasettslipat glas, Ø 12cm, höjd 15,5cm med lock, lite nagg insida kant Visas och hämtas hos Sefina Malmö - Bergsgatan 1.

Utrop: 100 kr

Skål med lock, fasettslipat glas, Ø 12,5cm, höjd 16cm med lock Visas och hämtas hos Sefina Malmö - Bergsgatan 1.

Utrop: 125 kr

Bonbonjär / Skål på fot med lock, fasettslipat kristallglas Polen, etikettsmärkt, Ø 16,5cm, höjd 29cm med lock, spricka i botten på skålen. Visas och hämtas hos Sefina Malmö - Bergsgatan 1.

25 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Eva Solo, Tools design, röd och vit, glas, höjd 20cm, etikettsmärkt/ etsning botten

325 kr

Utrop: 125 kr

Skål, Eva Solo, design: Tools, Smiley, röd och vit, glas, Ø 20cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Aida - Danmark, Tulip, glas, svart, höjd 19,5cm

150 kr

Utrop: 125 kr