Avslutad | Fashionabla – Torsdag 21 januari 2021
COLLIER, VERSACE, förgylld metall, pansar länk, hänge, längd 50cm, originalask, kvitto,
VÄSKA, BURBERRY, Horseferry House, rutigt tyg, brunt läder, guldfärgade beslag, 35x25x15cm, dustbag.
ARMBAND, GUCCI, Sterling silver, stelt, delvis öppne, 6cm i diameter, vikt 29,3g, originalask.
ARMBAND, GUCCI, Sterling silver, kullänk reglerbar storlek, vikt 24,2g, originalask.
VÄSKA, ALEXANDER McQUEEN, Scull, clutch, fodral, svart skinn, silverfärgade, beslag, 30x21cm.
CLUTCH, CHRISTIAN DIOR, vintage, Oblique, monogram, marin, guldfärgade beslag, 22x13cm,
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Brides de Gala, Hugo Grykar, 100% siden, 90x90cm, ljusblå, grå, guld, någon fläck.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Dies et Hore, Francoise Faconnet, 100% siden, 90x90cm, svart, brun, vit.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Parmi les fleurs je compte les heures, Loic Dubigeon, 100% siden, 90x90cm, grön, mörkgrön, originalfodral,
VÄSKA, ALEXANDER WANG, svart skinn, mässingsfärgade beslag, 34x22x22 cm, bruksslitage.
VÄSKA, MULBERRY, Hobo, satchel, brunt läder, mässingsfärgade beslag, 40x30x10cm, fläckar på foder.