741 - 760 av 1 311
1...373839...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 februari 2021

Klubbad för

Omega, Geneve, herrur, 36mm, stål, manuell, plexiglas- repigt, datum, skadad urtavla, stålarmband ej original

1 800 kr

Utrop: 700 kr

Edgar Degas (1834-1917), Färgaquatint, "Ballerine, L'étoile" signerad mått ca 26x19cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

Julia Beck (1853-1935) Olja på pannå, Stilleben mått ca19x25cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

Carl Palme (1879-1960) Olja på pannå, Landskapsmotiv, mått ca 23x16 cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm

Semiakustisk gitarr Ibanez, modell FA100 snr H805360, en volymknapp glapp, Japan, hårt fodral

6 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K 11,8g Ø19¾ graverad

Utrop: 5 100 kr

Kedja Venezia 18K vitguld 5,8g 50cm

2 800 kr

Utrop: 3 400 kr

Hänge 18K vitguld 2,3g hjärta med diamanter 8xca0,01-0,02ct

Utrop: 1 700 kr

Louis Vuitton, Weekendbag, Keepall 55, Damier Ebene, MB3177, Dustbag med kartong, kvitto London 2017, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan

Accessoarer Övrigt

Louis Vuitton, Hänglås, 2 Nycklar, Nr 439, i påse, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan

Hänge 18K 0,9g kors

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,8g kors

Utrop: 550 kr

Kedja Pansar 18K 5,6g 52,8cm

Utrop: 3 300 kr

Klackring 18K 3,3g Ø20¼ med sten, skev

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 2,6g Ø15½ med diamanter 5xca0,03ct

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 6,0g Ø16 med diamanter 5xca0,10ct

Utrop: 5 800 kr

Parti guld 18K 15,2g graverat

Utrop: 6 600 kr

Örhängen ett par 18K 2,6g med pärlor Ø6,9mm, skruvlås

Utrop: 900 kr

Örhängen ett apr 18K 1,9g med stenar, skruvlås

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K 3,1g defekt

Utrop: 1 400 kr