Avslutad | Pant – Tisdag 2 februari 2021
Omega, Geneve, herrur, 36mm, stål, manuell, plexiglas- repigt, datum, skadad urtavla, stålarmband ej original
Edgar Degas (1834-1917), Färgaquatint, "Ballerine, L'étoile" signerad mått ca 26x19cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Visa varaKonst Måleri
Julia Beck (1853-1935) Olja på pannå, Stilleben mått ca19x25cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Visa varaKonst Måleri
Carl Palme (1879-1960) Olja på pannå, Landskapsmotiv, mått ca 23x16 cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Semiakustisk gitarr Ibanez, modell FA100 snr H805360, en volymknapp glapp, Japan, hårt fodral
Louis Vuitton, Weekendbag, Keepall 55, Damier Ebene, MB3177, Dustbag med kartong, kvitto London 2017, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan
Visa varaAccessoarer Övrigt
Louis Vuitton, Hänglås, 2 Nycklar, Nr 439, i påse, Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan