181 - 200 av 1 311
1...91011...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 februari 2021

Klubbad för

Spelkonsoll Sony PS Vita "3GB/WiFi", Serienr: 03-72417222-4274662-PCH-1104, Serialno: HC4274662, laddare, bruksslitage, i kartong

Apple Pencil, refnr: MK0C2Z, Serinr: FQ9ZMLTFGWTJ, nyskick

Handväska Michael Kors, "Mercer Leopard", Refnr: 30F7GM9T3H, Sernr: AV-1705, Nyckel saknas

1 400 kr

Utrop: 550 kr

Ljusstake 5-armad, Villeroy & Boch, Glas, Höjd ca: 27cm

425 kr

Utrop: 375 kr

Halsband 18K, Venezia, 37,5cm, 5,3g

Utrop: 3 200 kr

1 par Örhängen 14K, tvåfärgad, Ø4,5cm, defekta lås, 4,9g

Utrop: 1 700 kr

6 Snapsglas Skultuna Messingsbruk, höjd 12,5cm

750 kr

Utrop: 250 kr

2 Kontorsljusstakar Skultuna Messingsbruk, nr68, höjd 11,5cm

600 kr

Utrop: 250 kr

3 Ljusstakar Ittala Festivo, höjd 12,5-21,5cm, bruksslitage

900 kr

Utrop: 375 kr

Figurin "Mini Lejon", design Lisa Larson, Gustavsberg, 5,5cm

425 kr

Utrop: 200 kr

Gräddkanna "Blå Eld", Rörstrand, 10,5cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Collier 18K 5,7g 45cm, cordel med integrerat hänge, Stämplad GHA, Nyskick

Utrop: 4 900 kr

Ring 21K 2,6g Ø17, med lila sten

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Hänge 14K 1,1g, fjäril med svarta och vita stenar

375 kr

Utrop: 400 kr

Kedja Pansarlänk 18K 6,1g 52cm, glapp i lås

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Kedja venezia 18K 13,8g 51,5cm

Utrop: 8 000 kr

Ring 14K 2,0g Ø18, med vita stenar

Utrop: 1 400 kr

Ring 10K 1,5g Ø17½, med svart och vita stenar

850 kr

Utrop: 300 kr

Ring 14K 2,0g Ø16, med mönster

Utrop: 750 kr

Ring 18K vitguld 3,0g Ø16½, med vita stenar

Utrop: 2 000 kr