1341 - 1360 av 1 368
1...676869 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 januari 2021

Klubbad för

Ring 18K 2,7g Ø16½ med lila sten, defekt skev

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K tvåfärgad 5,1g Ø18½

Utrop: 3 400 kr

Ring 14K 2,7g Ø18 med stenar

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 21K 4,2g defekt

Utrop: 2 200 kr

Herring 18K 5,7g Ø19 med monogram, sliten

Utrop: 2 600 kr

Örhängen ett par Creoler 18K 4,3g Ø1,2cm

Utrop: 3 000 kr

Ring 18K 4,8g Ø15 med diamanter 25xca0,01ct

2 700 kr

Utrop: 3 300 kr

Ring 14K 5,2g Ø17¼ med stenar

Utrop: 3 500 kr

Kedja Pansar 18K 2,3g 41,5cm med springlås

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 0,7g häst

400 kr

Utrop: 500 kr

Certina 14K, datum, 34mm, herrur, quartz, går ej, mineralglas, EOL 158928965 graverad boett med läderarmband

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Kaffeskedar 12st S830 114,9g 110mm Norsk modell

Utrop: 800 kr

Omega Seamaster, stål, manuell, 35mm, herrur, liten zon för sekundvisare, repigt och små sprickor plastglas, funktskador på urtavla, aning trög krona, saknar armband, flera ristnummer 48681, 371038 35149, 449058 421086

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Kaffekoppar med fat 4st Hackefors, handmålad dekor nr 4, bruksslitage

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffekanna med lock höjd 23,5cm nr: 44/2360, Gräddsnipa höjd: ca 9cm, nr: 4, Hackefors, handmålad dekor.

100 kr

Utrop: 300 kr

Kaffekoppar med fat 6st Hackefors, handmålad dekor nr 15, bruksslitage

75 kr

Utrop: 350 kr

Skulptur i glas, Kosta Boda Kjell Engman, gitarr i grönt glas nr 7090772, höjd 17cm

750 kr

Utrop: 900 kr

Konstglas, Kosta Boda, Make Up läppstift röd, design Åsa Jungnelius, höjd 20,5cm

300 kr

Utrop: 500 kr

Konstglas, Kosta Boda, Make Up läppstift röd, design Åsa Jungnelius, höjd 20cm

300 kr

Utrop: 500 kr

300 kr

Utrop: 500 kr