Avslutad | Pant – Tisdag 5 januari 2021
Klockor Eterna
Eterna Matic 14K, 19mm, damur, quartz, fungerar inte, graverad boett, boettnr: 6120470, armband 14K 19cm, total vikt: 28,5g
Fickur Omega, 49mm, manuell, sekundzon, stål, repig boett, med klockkedja i metall 25cm
Omega Seamaster, Planet Ocean Co-axial, Professional (600m/2000ft), herrur, 42mm, automat, safirglas, datum, heliumventil, verknr 22095000, snr 84738194, extra länkbitar, repigt armband, certifikat 10-12-2009, pictogramskort, manual, box med kartong
Certina Blue Ribbon 14K, 34mm, herrur, automat, plastglas, graverad boett, med slitet läderarmband
Collier Wiwen Nilsson, ring och stavlänk, S925 62,5g 42,5cm, stämplad Lund 1956, sliten
Rolex Oyster Perpetual Date, 26mm, damur, små repor på plastglas. stål med vitguldsring, grå urtavla, Ref: 6517, Snr: 241940, år 1969/1970, slitet stålarmband Jubileelänk med box (ej tidsenlig)
Longines 18K, 17mm, damur, manuell, boett nr 15308884, graverad boett, utan armband
Tissot 18K, 17mm, damur, manuell, repig, går ej, med armband Bismarck 17,5cm total vikt: 20,3g