Avslutad | Pant – Tisdag 5 januari 2021
Väska Diesel, brunt läder ca23x16x6cm, med axelrem i tyg, bruksskick, med dustbag
Musikinstrument Övrigt
Violin, T. Nurnberg, modell: Opus 3, anno 1996, med stråke, hakskydd, i hårt fodral
Elgitarr, John Birch, modell: LP, spricka, stöt och lackskadad på huvudet, små stöt och lackskador på kroppen, i hårt fodral utan stoppning
Mobiltelefon Sony Xperia XZ2 64GB, IMEI: 355003091641675, med laddare i originalkartong
Mobiltelefon Huawei P30 Pro 128GB, modell: VOG-L29, IMEI: 860945044336837, Leica kamera, med laddare, hörlurar, manual, i originalkartong
Elgitarr, Don Grosh USA, Snr: 1371, liten stöt och lackskada, i hårt fodral
Akustisk gitarr, Gibson SJ 200 Standard, Snr: 13142049, i hårt Gibson fodral