Avslutad | Pant – Tisdag 5 januari 2021
Carl Delden (1906-1997) olja på pannå, motiv Båt, 15x21cm, i ram Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Nils-Göran Brunner, (1923-1986), Olja på pannå, Landslapsmotiv, signerad -61, mått 22x33cm, skador, i ram. Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Okänd konstnär, Olja på pannå, signerad: D Jutti -41, Landskapsmotiv, mått 34x26cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Okänd konstnär, Olja på pannå, signerad: Nolle Ponti, motiv: Venedig, mått 21x26cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Okänd konstnär, Olja på pannå, signerad: 1962, motiv:Ölandsgård, mått 15x21cm i ram Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Theo Tobiasse (1927-2012), Grafiskt blad, 'Le gout d'une fruit rare savoure jadis', numrerad 164/250, 50x70cm, i ram. Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Evy Låås (1923-1999), Akvarell, fruktfat, signerad, daterad 1986, 37x45cm, i ram Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Evy Låås (1923-1999), Grafiskt blad, skator i träd, signerad, P.T. 31x46,5cm, i ram. Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Lars Boëthius, (1903–1968) Olja på Pannå, Stockholmsmotiv/Storkyrkan, mått ca 58x44cm, färgbortfall, i ram. Hämtas och visas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Klockor Hublot
HUBLOT, Geneve, herrur, 41 mm, stål/guld, automatisk, safirglas-repa, datum, glasbaksida, integrerat gummiband, viklås, cert Govberg april 2016, Serie nr. 824246, Ref nr. 1915.NL.30.7, box, ytterkartong
Klockor Chopard
CHOPARD, Genève, La Strada, damur, 32 x 40 (47) mm, 18K, quartz-batteribyte krävs, safirglas, pärlemorurtavla 8/10, briljantkrans 134 st. TW/VVS, ca 3,35 ctv, integrerat läderband, viklås 18K, ca2001, Snr530879, Refnr416866-0001, Boettnr475/41/6866/8
Halvakustisk gitarr Hagström, modell: Viking, serienr: G12070518, i mjukt fodral
Objektiv zoom Nikon AF-S NIKKOR 70-200mm 1:2.8GII ED VR, snr 20366011, med fäste för stativ, i fodral och kartong
Kamerahus Nikon D810 Digital kamera, snr 6009337, batterigrepp MB-D12 snr 2066428, rem, fodral o kartong