Avslutad | Pant – Tisdag 5 januari 2021
Armbandsur Breitling Chronometre Aerospace, sernr: 1264495, refnr: E79362, Ø 42mm, analog/digital, quartz, safirglas, titan, proffesionallänlk 16cm repig, viklås, 2 extra länkar, certifikat-2016, chronometerunderlag, instruktionsmanualer, box, ytterbox
Armbandsur Longines sernr: 31193064, 6, 25mm, diamanter 12x ca0,01ct, stål, datum, safirglas, stållänk längd 15,5cm, viklås, går ej
Klockor Michael Kors
Armbandsur Michael Kors, sernr: 111301, ref MK5753: stål, Ø 41mm, datum, quartz, kronograf, 10ATM, stållänk längd 16cm, viklås
Klockor Michael Kors
Armbandsur Michael Kors, stål, sernr: 111811, refnr: MK2747, Ø 36mm, quartz, safirglas, läderband,
Armbandsur Certina DS-8 Powermatic80, stål, sernr:ZXT31P90V, refnr:C033407A, Ø 38mm, stål, datum, WR 10bar, safirglas, automat, stållänk längd 17cm, extra länkbitar, certifikat, manual, personlig gravyr
Armbandsur Omega Constellation stål/guld, sernr:80926665, refnr: 1202300, Ø 35mm, datum, safirglas, integrerad länk stål/guld längd 19cm,viklås, certifikat-06, chronometer certifikat, servicekvitto-2010, box
Damur Omega 18K, Ø 18mm,defekt urtavla, manuell, plastglas, repig boett, Bismarcklänk 18K, total längd 18,5cm, brv 21,7g
Damur Certina 18K, sernr:0810399, refnr: 639724, Ø 18mm, manuell, plastglas, X-länk med stav 18K, totallängd 17,5cm, brv 21,4g
Klockor Tärnan
Armbandsur Tärnan 18K, sernr: 31102, Ø 32mm, datum, repigt plastglas, manuell, bucklig boett, läderband
Armbandsur Certina 18K, sernr: 158.9289.68, Ø 32mm, quartz, datum, safirglas, WR3bar, läderband, cert stämplad 2019, manual, box, ytterbox
Bluetooth högtalare Harman / Kardon Onyx Studio 4, sernr. TL0528-HJ01-65591, strömkabel, Betalas via Kaplans, Visas och hämtas hos Sefina Pantbank Västerås - Erik Hahrs gata 2
Tågräls Märklin, 2 stycken lok, 9 stycken vagnar, diverse tillbehör, transformator Märklin 6423, nr 0501, 10va, originalkartong, låda, bruksskick, ej testad