1301 - 1317 av 1 317
1...646566 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020

Klubbad för

Ring 18K brv 26,5 Ø20 med stenar

Parti guld 21K 28,8g skevt

Parti guld 18K brv 13,8g graverat skadat med sten

Certina "DS Pro" Titanium 100M datum quartz batteribyte krävs 260.7046/7146.12 s-Swiss made, saknar armband

125 kr

Utrop: 250 kr

Gaming laptop HP Omen 17-w002no i5 6300HQ 17 tum 512 Gb SSD Win 10 home 8Gb RAM Nvida Geforce GTX 960m 4Gb med laddare i väska

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Mixerbord Behringer 24-bit multi-fx processor med strömkabel modell: N11999 snr: S1305174A0. Ej med på visning.

400 kr

Utrop: 400 kr

Akustisk gitarr med förstärkarsystem modell: aeg181211-dvs snr: 2y-08-gs190509993 med kabel i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Oljemålning på duk Åse Christian Danell signerad ÅCD 120x90 cm motiv naken kvinna

2 300 kr

Utrop: 3 000 kr

Assietter 7 st blommönster med guldkant Katharina import

75 kr

Utrop: 50 kr

Dessertskålar 5 st tre färger gul, grön och blå med gulddekor stämplade Portland pottery cobridge staffordshire made in England

25 kr

Utrop: 50 kr

Dessertskålar 2 st en med fruktdekor samt en med blomdekor och guldkant glasering krackelerad båda är tillverkade i England

200 kr

Utrop: 50 kr

Tekanna Rörstrand Japonica modell: F555 höjd inklusive lock ca 17,5cm, flisa borta på undersida av lock bruksslitage

25 kr

Utrop: 100 kr

Mjölkkanna Rörstrand Japonica modell: F555 höjd:15 cm

25 kr

Utrop: 100 kr

Gräddkanna Rörstrand Japonica modell: F555 höjd: 9,5 cm

Utrop: 75 kr

Serveringsskålar 2 st Rörstrand Japonica modell: F555 höjd 8cm Ø 22,5cm samt 9 cm Ø 24,5cm bruksslitage

Utrop: 100 kr

Serveringsfat Rörstarand Japonia modell F555, längd: 32cm bredd: 24cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Porslin 19 delar Rörstrand Japonica modell F555 varav 5st mattallrikar (en missfärgad), 10st djupa mattallrikar samt 3st desserttallrikar bruksslitage

175 kr

Utrop: 50 kr