Avslutad | Pant – Tisdag 29 december 2020
Certina "DS Pro" Titanium 100M datum quartz batteribyte krävs 260.7046/7146.12 s-Swiss made, saknar armband
Gaming laptop HP Omen 17-w002no i5 6300HQ 17 tum 512 Gb SSD Win 10 home 8Gb RAM Nvida Geforce GTX 960m 4Gb med laddare i väska
Mixerbord Behringer 24-bit multi-fx processor med strömkabel modell: N11999 snr: S1305174A0. Ej med på visning.
Akustisk gitarr med förstärkarsystem modell: aeg181211-dvs snr: 2y-08-gs190509993 med kabel i mjukt fodral
Dessertskålar 5 st tre färger gul, grön och blå med gulddekor stämplade Portland pottery cobridge staffordshire made in England
Dessertskålar 2 st en med fruktdekor samt en med blomdekor och guldkant glasering krackelerad båda är tillverkade i England
Tekanna Rörstrand Japonica modell: F555 höjd inklusive lock ca 17,5cm, flisa borta på undersida av lock bruksslitage
Serveringsskålar 2 st Rörstrand Japonica modell: F555 höjd 8cm Ø 22,5cm samt 9 cm Ø 24,5cm bruksslitage