1001 - 1020 av 1 168
1...505152...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2020

Klubbad för

Ulla Ohlson, (1955-) akvarell, blommotiv, 29x23cm i ram, passepartout. Visas och hämtas på Götgatan 34 i Stockholm

350 kr

Utrop: 350 kr

Ulla Ohlson, (1955-) akvarell, blommotiv, 30x28cm i ram. Visas och hämtas på Götgatan 34 i Stockholm

275 kr

Utrop: 350 kr

Högtalare ett par Totem rainmaker, Power 20-100 watt, Impedance: 4 OHHM, snr. RMMA3932/ RMMA3997, kantstötta, små skador, visas och hämtas på Sefina Götgatan 34

Sonos Conect modell ZP90, snr. 100200-0E-58-26-30-7A-7, med nätkabel,Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34

Sonos Conect Amp modell ZP120, snr. 100300-0E-58-34-27-68-B, med nätkabel, Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34

Förstärkare Peachtree Audio modell iDecco, type: Integrated Amplifer, snr 0003485, små slitage, med nätkabel, en optisk kabel, två högtalarsladdar, Visas och hämtas på Sefina Götgatan

Läsplatta Apple Ipad 2, modell A1566, 64GB snr. DMPNHDEVG5VW, repig, med laddare

Ritplatta Wacom Intuos Pro, modell: PTH-660, snr. 8KQ00A1004961, med Wacom Pro Pen 2, USB kabel

Trådlöst tangentbord, Apple Magic med numerisk del, modell A1843, utan laddare

Hänge 2st 18K 1,0g med odlade pärlor

Utrop: 700 kr

Hänge 18K vitguld 1,3g med diamant 1xca0,005

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K tvåfärgat, 5,3g, defekt, innehåller pärlor och stenar

Utrop: 2 200 kr

Hänge 18K tvåfärgat 8,0g med diamanter 2xca0,01ct åttakantslipade

Utrop: 5 600 kr

Kedja Venezia 18K 1,4g 42,5cm med springlås

700 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen ett par 18K 0,8g Bismarck längd: 1,3cm med gummistoppers

600 kr

Utrop: 550 kr

Parti guld 18K 8,0g defekt, gravyr

Utrop: 3 800 kr

Hänge Ole Lynggaard Forest CL S925/18K med diamant 1xca0,02ct och sten med kedja Ankar oxiderat silver och med tygband, tygpåse

2 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring 10K 15,1g Ø18 med sten med monogram, skadad monogram

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring 14K 1,6g med sten, defekt

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par 18K 1,8g tvåfärgade med diamanter 4xca0,005ct

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr