Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2020
Ulla Ohlson, (1955-) akvarell, blommotiv, 29x23cm i ram, passepartout. Visas och hämtas på Götgatan 34 i Stockholm
Ulla Ohlson, (1955-) akvarell, blommotiv, 30x28cm i ram. Visas och hämtas på Götgatan 34 i Stockholm
Högtalare ett par Totem rainmaker, Power 20-100 watt, Impedance: 4 OHHM, snr. RMMA3932/ RMMA3997, kantstötta, små skador, visas och hämtas på Sefina Götgatan 34
Visa varaElektronik Övrigt
Sonos Conect modell ZP90, snr. 100200-0E-58-26-30-7A-7, med nätkabel,Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34
Visa varaElektronik Kameror
Sonos Conect Amp modell ZP120, snr. 100300-0E-58-34-27-68-B, med nätkabel, Visas och hämtas på Sefina Götgatan 34
Visa varaElektronik Övrigt
Förstärkare Peachtree Audio modell iDecco, type: Integrated Amplifer, snr 0003485, små slitage, med nätkabel, en optisk kabel, två högtalarsladdar, Visas och hämtas på Sefina Götgatan
Visa varaElektronik Datorer
Läsplatta Apple Ipad 2, modell A1566, 64GB snr. DMPNHDEVG5VW, repig, med laddare
Visa varaElektronik Övrigt
Ritplatta Wacom Intuos Pro, modell: PTH-660, snr. 8KQ00A1004961, med Wacom Pro Pen 2, USB kabel
Visa varaElektronik Övrigt
Trådlöst tangentbord, Apple Magic med numerisk del, modell A1843, utan laddare
Visa varaSmycken Hänge
Hänge Ole Lynggaard Forest CL S925/18K med diamant 1xca0,02ct och sten med kedja Ankar oxiderat silver och med tygband, tygpåse